Manta PowerTab X MID06 wędruje do…

W drugą rocznicę powstania Tabletowo.pl ogłosiliśmy konkurs, w którym zadanie polegało na… rozśmieszeniu mnie. Próbowaliście to zrobić na bardzo wiele sposobów. Jedni dzięki niesamowitej wenie pisali ciekawe wierszyki, inni lecieli z sucharami jakich mało, pozostali próbowali szczęścia jeszcze inaczej podchodząc do tematu. Ale najbardziej rozśmieszył mnie tekst, który znajdziecie poniżej. Wyszło jak wyszło, ale tekst jest… o mnie.

Bogdan Ostrowski jest osobą, do której powędruje Manta PowerTab X MID06. Jego krótki tekst jest receptą dla wszystkich, którzy w jakimś stopniu chcą mnie zauroczyć ;) A tak już całkowicie poważnie: Bogdan uświadomił mi, że Tabletowo.pl ma naprawdę wielu Czytelników, którzy na bieżąco śledzą wszystko to, co się tu dzieje i wiedzą, co lubimy, a co nas drażni i staramy się unikać, itp. Dzięki, że jesteście! Poniżej wspomniana recepta:

Jak zdobyć serce Kasi P.?

– Wyślij zabawnego mejla, w nagrodę sama się do ciebie odezwie.

– Idź za ciosem i nawiąż kontakt, bądź zawsze w zasięgu i nigdy nie zrywaj połączeń. Kasia tego nie lubi.

– Koniecznie zaproponuj romantyczną kolację, zamów lodową kanapkę, idealne będzie też … nadgryzione jabłko. Uwaga, plastry miodu przestały jej smakować.

– Potem kino, duży ekran zawsze robi wrażenie. Pamiętaj o ściereczce, przepraszam, o chusteczkach, Kasię tak łatwo wzruszyć.

– Atmosferę podgrzeje przejażdżka po mieście twoją Alfą GTA, koniecznie z GPS-em.

– Zaimponujesz też inteligentną wielowątkową dyskusją, barwą głosu, solidną budową i … pojemną kartą;) Pamiętaj, że najważniejsze jest jednak bogate wnętrze, dobra pamięć i bystry umysł.

– Jeśli Kasia cię polubi to masz szansę na coś więcej. Pozbądź się oporów, kluczem będzie czuły dotyk i dużo energii. 5 godzin to absolutne minimum!

– Tylko nie spoczywaj na laurach, bądź czujny do końca, Kasia się do ciebie przekona dopiero po wielu dniach testów.

PS. Nie licz na dyskrecję. Kasia wszystkim opowie jak operujesz swoim „sprzętem”. Filmik pewnie też zamieści ;)

_

Ale to nie koniec. Postanowiłam przyznać jeszcze dwie nagrody dodatkowe, niespodzianki. Pierwszą otrzymuje Marek Stysz:

Rozmowa użytkowników tabletów:
– Mój tablet jest tak stary, że spokojnie mógł być używany podczas Ostatniej Wieczerzy.
– A mi się wydaje, że jak go produkowali, to Morze Martwe było jeszcze chore!

Drugą natomiast – Rafał Paszkiewicz za poniższą grafikę – zwłaszcza za kolejność notatek ;-):