Twój światłowód w Orange Love będzie jeszcze szybszy – jeśli przedłużysz umowę

Operatorzy internetu kablowego nieczęsto bezpłatnie podnoszą prędkość internetu domowego. Tym bardziej więc warto wspomnieć o tym, że klienci Orange Love korzystający z łączy światłowodowych będą mogli liczyć na szybszy internet oraz większe pakiety danych do wykorzystania na smartfonach, w wypadku przedłużenia umowy.

Od 18 czerwca Orange Polska zwiększa prędkość zarówno pobierania, jak i wysyłania danych internetu światłowodowego, także w pakiecie Orange Love. Jak przedstawiają się zmiany? Na blogu Orange przedstawiono je za pomocą zgrabnej tabelki:

Reklama

Oprócz tego pomarańczowy operator powiększył także pakiety danych komórkowych we wszystkich ofertach Orange Love, co zapewne zmniejszy ewentualny stres spowodowany szybko topniejącym limitem internetu mobilnego. Zmiany wyglądają tak:

To oferta dla przedłużających umowę i nowych klientów

Obecni klienci będą mogli więc cieszyć się większymi przywilejami niż dotychczas, o ile po zakończeniu obecnej umowy zdecydują się ją przedłużyć, zaś nowi będą mogli swobodnie wybierać spośród kilku rozszerzonych pakietów. Aktualnie będą się one przedstawiać następująco:

  • Love Mini z internetem światłowodowym do 300 Mb/s i abonamentem komórkowym w cenie 79,99 zł miesięcznie;
  • Love Standard złożony z 4 usług (internet domowy, TV do 104 kanałów, telefon domowy i komórkowy) dostępny za 109,99 zł miesięcznie;
  • Love Extra, w tym TV ze 168 kanałami (100 HD) i aplikacją Orange TV Go za 149,99 zł miesięcznie;
  • Love Premium, w którym za 219,99 zł/mies. można mieć 181 kanałów telewizyjnych (w tym 113 HD) oraz dostęp do TV na urządzeniach mobilnych w Orange TV Go i HBO GO.

Cena samego internetu w dowolnej technologii wynosi 59,99 zł miesięcznie przez cały czas trwania umowy (w światłowodzie dotyczy to opcji prędkości 300 Mb/s), zaś pakiet internet domowy+TV+telefon domowy to wydatek rzędu 99 zł miesięcznie.

źródło: Blog Orange, Orange Love