Macie Nexusa 7 (2013) i chcecie zainstalować Androida 5.0? Mogą przestać działać Wam filmy | Tabletowo.pl

Macie Nexusa 7 (2013) i chcecie zainstalować Androida 5.0? Mogą przestać działać Wam filmy

Dołącz do dyskusji 0

Nowy Android 5.0 Lollipop zaczął pojawiać się na pierwszych urządzeniach i jest to świetna wiadomość dla ich posiadaczy. Jednak, jak to czasem bywa, najnowsze wersje systemu Google na niektórych produktach mogą nie od razu działać idealnie. Z małymi problemami zmaga się nawet Nexus 7 z 2013 roku!

Jeśli ktoś kupuje jakiekolwiek urządzenie z serii Nexus to liczy na szybkie i bezbłędne aktualizacje systemu do nowych wersji. Z szybkością nie jest źle, ale według niektórych użytkowników lizak nie działa u nich tak jakby tego chcieli. Mianowicie w ich Nexusach 7 WiFi (2013) przestaje działać odtwarzanie filmów po aktualizacji do Androida 5.0. Co ciekawe trzeba mieć „szczęście”, ponieważ tylko część użytkowników zgłasza takie problemy. Niektórym udaje się go rozwiązać, ale po obejrzeniu kilku filmów problem wraca. Jeśli u Was pojawi się coś takiego możecie spróbować przywrócić urządzenie do ustawień fabrycznych lub zablokować „use NuPlayer” w menu dla deweloperów. Nie ma na razie jednak żadnego potwierdzenia, że te rozwiązania usuną problem na stałe. Jeśli u Was pojawi się coś takiego – dajcie znać w komentarzach.

Jeśli macie inne urządzenie z Androidem i nie wiecie kiedy ono dostanie Androida 5.0 Lollipop to pisaliśmy chociażby o Sony i HTC. Aktualizacja LG G3 już ruszyła, a dla posiadaczy NVIDIA SHIELD Tablet powinna być ona dostępna już jutro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona