Android 5.0 Lollipop dla topowych urządzeń HTC za 90 dni!

Niedawno został zaprezentowany Android 5.0 i oczywiście wszyscy z niecierpliwością czekamy na oświadczenia producentów, którzy powiedzą, kiedy ich urządzenia dostaną nową wersję systemu. Jeśli macie HTC One M7 lub M8 to za 90 dni możecie się spodziewać Lollipopa.

HTC zapowiedziało na Twitterze, że dostało od Google kod Androida 5.0 i za 90 dni zacznie się aktualizacja dwóch topowych produktów Tajwańczyków, czyli HTC One 8 oraz One M7. Oczywiście dotyczy to odblokowanych urządzeń i jeśli kupiliście swojego smartfona u operatora, to będziecie musieli poczekać trochę dłużej.

Jednak to tylko dwa produkty, a co z resztą? Nie ma na razie żadnych oficjalnych informacji, ale z przecieków możemy się dowiedzieć, że do marca Lollipopa dostaną również Desire EYE, One (M8) Dual SIM, One (M7) Dual SIM, One (E8), One (E8) Dual SIM oraz Butterfly 2. W dalszej kolejności jest One Mini 2 oraz Desire 816 (kwiecień), a na samym końcu One Max, One Mini i Butterfly S (maj). Na razie nie ma żadnych informacji o innych produktach tajwańskiej firmy.

Komentarze

 • trollstein

  Żenada. One max, ktory ma może rok, bedzie czekał 6 miesiecy na aktualizacje.
  Dno i metr mułu, mój iPad 2 ktory ma ponad 4 lata, dostał ósemkę na rowni z innymi urzadzeniami.

 • borni

  A mój One X+ to już nie był brany pod uwagę w poprzedniej aktualizacji co przekonało mnie że jest to mój 4 i ostatni aparat tej firmy. Jak można nie aktualizować sprzętu, który jeszcze parę miesięcy przed wprowadzeniem KitKat’a był topowym modelem ! To jest dopiero dno !

 • mmx

  wiecie może kiedy będzie lizak 5.0 dla Tab S 10.5 i 8.4?

 • Twin

  podobno galaxy s4 ma dostać na początku roku ….oby

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona