MacBook Pro 2020
MacBook Pro 2020 (fot. Apple)

MacBooki w naprawdę świetnej promocji! Wśród nich Macbook Pro z Apple M1!

Zamierzasz kupić MacBooka Pro z procesorem Apple M1 lub inny komputer firmy z Cupertino? Warto to zrobić teraz, bowiem wybrane modele dostępne są w sporo niższej cenie.

Reklama

Promocja na komputery z Apple M1

Apple pod koniec zeszłego roku zdecydowało się rozpocząć proces zakończenia długiego związku z Intelem. Wówczas firma zaprezentowała pierwsze komputery wyposażone w autorski procesor ARM – MacBook Pro, MacBook Air i Mac mini. W końcu fani firmy otrzymali wyczekiwany powiew świeżości – owszem Maki wyglądało tak samo, ale w ich wnętrzu zaszła spora rewolucja.

Pierwsze testy wydajności szybko potwierdziły, że była to dobra decyzja. Okazało się, że procesor Appe M1 w wielu zadaniach wypada zauważalnie lepiej, a dodatkowo pracuje w odczuwalnie niższej temperaturze oraz zapewnia dłuższy czas działania na akumulatorze.

Nie spodziewałem się, że pierwsza duża promocja na Maki ARM pojawi się po tak krótkim czasie od premiery. Tym bardziej, że spotkały się one z dobrym przyjęciem na rynku. Cóż, na szczęście się myliłem i można już kupić wybrane modele w sporo niższej cenie.

MacBook Pro Apple M1
(fot. Apple)

Promocja przygotowana przez Media Expert przedstawia się następująco:

MacBooki z Intelem także można kupić sporo taniej

Jeśli z pewnych względów, jak chociażby lista oprogramowania obsługiwanego natywnie, wolicie kupić MacBooka z procesorem Intela, to wybrane modele również dostępne są w promocji.

Oferta przygotowana przez Media Expert jest następująca:

Oczywiście zarówno w przypadku MacBooków z Apple M1, jak i tych wyposażonych w układy Intela, warto się pospieszyć i nie zwlekać z decyzją zakupu. Promocja prawdopodobnie szybko się skończy.