Ludzie czasem podejmują głupie decyzje, a LG robi głupie reklamy

Ludzie czasem podejmują głupie decyzje, a LG robi głupie reklamy

Marketing! Niektórym producentom, aż chciałoby się krzyknąć to bardzo głośno, ponieważ reklamy ich produktów delikatnie mówiąc nie są najwyższych lotów. Jednym z nich jest moim zdaniem LG, który jeszcze jakiś czas temu był dla mnie marketingowo praktycznie anonimowy. Było tak do czasu ostatnich reklam tabletów z serii G Pad, które moim zdaniem są bardzo udane. Teraz jednak pojawiło się coś nowego i sam nie wiem co o tym myśleć.

Zobaczcie najpierw reklamę, którą macie powyżej i sami zastanówcie się jak LG reklamuje swoje G Pady? Dla mnie jedyną ich zaletą, według reklamy, jest możliwość odbierania połączeń i atrakcyjna cena. Przez większość czasu pokazywany jest bohater zaślepiony przez swój nowy tablet. Dla mnie mógłby to być produkt Samsunga, Apple lub właśnie LG. Reklama ma być w założeniu zabawna i pokazywać wyższość koreańskiej firmy, ale moim zdaniem kompletnie to z niej nie wynika.

Dla mnie jest to małe rozczarowanie po ostatnim spocie, który był świetny. Oczywiście Wy dajcie znać co o niej myślicie, ponieważ może ja nie mam poczucia humoru, a Wy będziecie oczarowani tą reklamą. A jak zastanawiacie się nad jakimś tabletem LG, to zobaczcie recenzję G Pad 7.0 (E7, V400), którą przygotowała Kasia.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona