Są i one – nowe poprawki bezpieczeństwa dla Galaxy Note 8 | Tabletowo.pl

Są i one – nowe poprawki bezpieczeństwa dla Galaxy Note 8

Dołącz do dyskusji 0

Aktualizacje oprogramowania wzbudzają sporo emocji. Zwłaszcza w przypadku flagowych urządzeń, które mają poprawki bezpieczeństwa sprzed kilku miesięcy. Jeszcze do wczoraj to samo można było powiedzieć o flagowym Samsungu Galaxy Note 8, w ustawieniach którego widniała data 1 sierpnia. Dziś jednak się to zmieniło za sprawą najnowszej aktualizacji, wprowadzającej poprawki bezpieczeństwa z 1 listopada.

Nie wiem czy korzystacie z Twittera, ale jeśli nie, musicie wiedzieć, że co średnio kilka dni zaczyna się podobna dyskusja między użytkownikami tego serwisu mikroblogowego, właśnie na temat łatek bezpieczeństwa – nie tyle w tanich smartfonach (którym przecież sporo można wybaczyć), co właśnie w modelach flagowych. Nie dalej jak kilka dni temu ktoś narzekał (prawdopodobnie Porhinio – pozdrówki!), że jego Galaxy Note 8 ma poprawki sprzed czterech miesięcy. Słowa te oczywiście są całkowicie słuszne, bo mowa przecież o smartfonie za ponad 4 tysiące złotych. Wreszcie jednak sytuacja uległa zmianie, bo od dzisiejszego poranka dostępna jest aktualizacja oprogramowania – oczywiście w grę wchodzą modele z oficjalnej, polskiej dystrybucji pozaoperatorskiej.

Aktualizacja waży 576MB, więc warto podłączyć się do WiFi, by ją pobrać. Proces trwa kilka minut. Jak możecie przeczytać na poniższym screenie, nowa wersja oprogramowania obejmuje też usprawnienie stabilności pracy urządzenia, choć akurat do niej trudno mieć zastrzeżenia.

Jesteście użytkownikami Galaxy Note 8? Jeśli tak, jak Wam się sprawdza w codziennym użytkowaniu? Dajcie znać, chętnie poczytam Wasze komentarze w tej sprawie i skonfrontuję z moją opinią na jego temat.

_
A tym wpisem przy okazji daję znać, że wróciłam z urlopu, więc niebawem możecie się spodziewać sporej dawki artykułów ode mnie – przede wszystkim recenzji LG V30 i Huawei Mate 10 Lite, a także porównania Samsunga Galaxy Note 8 z Huawei Mate 10 Pro, o które tak bardzo prosiliście!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona