Xbox One X Wonder Woman 1984

Pierwszy model Xbox One był brzydki? To spójrzcie na te edycje limitowane…

Edycje limitowane konsol potrafią być naprawdę ładne. Spójrzcie, chociażby na wersje Xbox One X inspirowaną Gears 5 lub nadchodzącym Cyberpunkiem od CD Projekt RED. Niestety na każdą ładną wersję konsoli przypada jedna brzydka — lub nawet trzy.

Jeśli nie wiecie skąd nagle w sieci taki wysyp informacji i zwiastunów filmów DC to już śpieszę z odpowiedzią, że trwa właśnie DC Fandom. Dzięki tegorocznej edycji tej imprezy, poznaliśmy wiele szczegółów na temat nadchodzących projektów związanych z komiksami DC, które obejmują nie tylko filmy, ale i gry, a nawet i konsole.

Limitowane edycje konsoli Xbox One X inspirowane filmem Wonder Woman 1984

Już w październiku tego roku do polskich kin zawita druga część filmowej Wonder Woman. DC rozpoczyna więc promocję swojego najnowszego filmu, między innymi poprzez akcję marketingową z Microsoftem. Co przygotowano w ramach tej współpracy?

Stworzono trzy różne (i mocno limitowane) modele konsoli, które pozwoliłem uszeregować sobie w kolejności — brzydki, bardzo brzydki i „O MÓJ BOŻE CO TO JEST?!”. Choć oczywiście mogą to być tylko moje subiektywne wrażenia.

Jak widać oprócz samego zmienionego wyglądu konsoli, zmodyfikowano również kontrolery. Szkoda, że ten trzeci pad nie jest dodatkowo obity futerkiem – o wiele bardziej pasowałby do zestawu ;)

Co ważne, konsole te nigdy nie trafią do szerokiej publiki, bo powstały tylko i wyłącznie do celów marketingowych. Złoty model (ręcznie wykonany z 24-karatowego złota!) zostanie sprzedany na aukcjach charytatywnych. Pomarańczowy Xbox One zostanie rozdany w specjalnym konkursie na Twitterze. A ostatni… najbardziej specyficzny i paradoksalnie najbardziej rzucający się w oczy, nigdy nie trafi do rąk ludzkich — to może i dobrze?

A czy Wam którykolwiek z trzech nowych limitowanych modeli Xboksa One X przypadł do gustu?