(fot. Lime)

Lime chwali się wynikami i udostępnia kody na darmowe przejazdy

Lime raczej nie może narzekać na brak zainteresowania hulajnogami elektrycznymi. Firma pochwaliła się osiągnięciem kolejnego kamienia milowego i z tej okazji przygotowała promocję dla nowych użytkowników.

Reklama

Lime świętuje 5 milionów przejazdów w Polsce

Hulajnogi elektryczne Lime pojawiły się w Polsce w październiku 2018 roku, początkowo we Wrocławiu, a następnie trafiły do kolejnych miast – Warszawa i Poznań. Szybko zdobyły one popularność. W ciągu pierwszego roku działalności łączny czas wypożyczenia urządzeń wyniósł ponad 32 tysiące dni, czyli niemal 90 lat. Natomiast dystans pokonany przez wszystkich użytkowników umożliwiłby im okrążenie Polski 1895 razy.

Reklama

Jak wynika z danych udostępnionych przez Lime, kolejny świetny wynik, o którym warto wspomnieć, został osiągnięty na początku tego roku – ponad 5 mln przejazdów. Osiągnięcie jest jeszcze bardziej imponujące, jeśli weźmiemy pod uwagę, że pierwszy milion został przekroczony w maju ubiegłego roku. Z kolei pozostałe 4 miliony przejazdów miały miejsce w ciągu zaledwie 8 ostatnich miesięcy.

(fot. Lime)

Mikromobilność i oferowane przez nią rozwiązania są coraz bardziej zauważalne na ulicach miast w Europie i poza nią. Dane takie, jak 5 milionów przejazdów w Polsce oraz ponad 100 milionów przejazdów na świecie, są potwierdzeniem popularyzacji tego trendu. Upewniają nas również, że usługi oferowane przez Lime są odpowiedzią na realne potrzeby miast i ich mieszkańców, coraz chętniej korzystających z alternatywnych środków transportu. –  komentuje Paulina Ackermann, dyrektor Lime w Polsce, Czechach i na Węgrzech

Dlaczego wybieramy hulajnogi Lime? Jakie trasy pokonujemy?

Lime podaje, że 34% klientów w Polsce wskazało przyjemność użytkowania jako główny powód korzystania z elektrycznych hulajnóg. Natomiast dla 28% to komfort jest kluczowym czynnikiem wyboru. Użytkownicy mają chętnie korzystać z Lime, aby dotrzeć do centrów miast i ich zabytkowych części, które często nie są dostępne dla samochodów lub występują problemy ze znalezieniem wolnego miejsca parkingowego.

Wśród najpopularniejszych miejsc rozpoczęcia lub zakończenia przejazdu znajdują się m.in. Stare Miasto w Warszawie, Stary Browar w Poznaniu, a także Plac Solny we Wrocławiu.

Jak skorzystać z promocji?

Firma dla nowych użytkowników przygotowała kody na darmowy przejazd hulajnogą – do 10 zł (14 minut). W celu skorzystania z promocji należy wpisać w aplikacji kod LIME5M. Zrobimy to w menu „Portfel” w sekcji „Kupony promocyjne”.

źródło: materiały prasowe