Lime wprowadza obniżkę 50% na usługę Lime Pass

Bilet miesięczny na hulajnogę? Da się – Lime wprowadza nowe pakiety subskrypcji Dzienne i Miesięczne, obniżając koszt usługi Lime Pass.

Nowe plany Lime Pass

Jeśli do tej pory mieliście opory, by skorzystać z Lime Pass, a jedynym czynnikiem powstrzymującym Was przed wykupieniem subskrypcji była cena, to spodoba Wam się wieść, że operator wynajmujący hulajnogi elektryczne na minuty, obniżył ceny swojego abonamentu.

Obecnie Lime Pass obejmuje kilka opcji. Można je podzielić na trzy główne „taryfy”: Unlock Pass, Day Pass i Month Pass.

Unlock Pass jest cotygodniową kartą, oferującą nieograniczone bezpłatne odblokowanie hulajnóg przez siedem kolejnych dni. Karnet Odblokowujący kosztuje 9,99 zł, ale użytkownik musi pamiętać, że wciąż płaci za przejazdy. Ponieważ jednak to odblokowanie hulajnogi często stanowi dużą część opłaty, częste użytkowanie pojazdów w połączeniu z tym pakietem może być opłacalne.

Day Pass to pakiet dzienny, kosztujący 20 zł. Dzięki niemu zyskujemy prawo do odblokowania i nieograniczonej liczby przejazdów e-hulajnogą przez 24 godziny. Przejazdy nie mogą być dłuższe niż 30 minut, chyba że chcemy za nie płacić.

Month Pass to subskrypcja za 30, 40 lub 90 zł. Możemy wybierać pakiety z – odpowiednio – 5, 10 lub 25 przejazdami miesięcznie z bezpłatnymi odblokowaniami i limitem 30 minut za przejazd.

Polacy lubią hulajnogi

Zgodnie z raportem opublikowanym kilka dni temu, Polacy doceniają możliwość poruszania się po terenach miejskich jednoosobowymi pojazdami elektrycznymi. Hulajnogi są zwykle dobrze odbierane – zwłaszcza w kontekście zmniejszania śladu węglowego.