400 elektrycznych hulajnóg trafiło do Krakowa. Lime zaprasza na darmową przejażdżkę 17

400 elektrycznych hulajnóg trafiło do Krakowa. Lime zaprasza na darmową przejażdżkę

Już w ten weekend będziemy mogli wypożyczać hulajnogi Lime i korzystać z nich podczas poruszania się po Krakowie. To czwarte miasto w Polsce, w którym skorzystamy z usług operatora Lime.

Hulajnogi Lime można już znaleźć w różnych lokalizacjach w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Firma ta obecna jest w naszym kraju już półtora roku, więc w pewnych miejscach charakterystyczne, zielone hulajnogi niemal wrosły już w miejski krajobraz. Lime ma nadzieję, że podobnie będzie w Krakowie.

400 elektrycznych hulajnóg trafiło do Krakowa. Lime zaprasza na darmową przejażdżkę 18

400 hulajnóg dla Krakowa

Kraków dołączył właśnie do grona ponad 50 miast w Europie, w których można wypożyczyć elektryczną hulajnogę Lime. Jak przekazał operator, początkowa flota czterystu hulajnóg będzie dostępna w strategicznych lokalizacjach miasta, zapewniając bezpieczną alternatywę dla klasycznego poruszania się między różnymi ważnymi punktami na mapie Krakowa. Przejazd z ulicy Pawiej na Plac Nowy ma zająć teraz tylko 8 minut.

„Kraków to wspaniałe miasto, a my naprawdę cieszymy się z uruchomienia naszych usług tutaj. Mamy nadzieję, że mieszkańcy chętnie przywitają nowy, bezpieczniejszy środek transportu i dostosują styl życia, biorąc pod uwagę obecną rzeczywistość. Chcemy zachęcić mieszkańców Krakowa do pozostawienia samochodów i dotarcia do miejsca docelowego za pomocą ehulajnogi szybciej i ekologiczniej.”

– Paulina Ackermann, dyrektor generalny Lime Polska, Węgry i Czechy

Darmowy przejazd na zachętę

Nowi użytkownicy Lime w Krakowie mogą skorzystać z bezpłatnego przejazdu elektryczną hulajnogą. W aplikacji operatora wystarczy odnaleźć sekcję Portfel i w zakładce Promocje wpisać kod LIMEWKRAKOWIE. Uprawnia on do bezpłatnej jazdy do 10 zł (czyli 14 minut). Kod będzie można wykorzystać do końca czerwca.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Ponadto w dniach 29-31 maja wszyscy użytkownicy będą mogli skorzystać z tańszych przejazdów, wpisując w aplikacji kod LIMEKOCHAKRAKÓW. Przez ten czas za każdy przejazd do 30 minut zapłacimy tylko 8 zł. Promocja potrwa przez cały weekend, zaczynając od dziś aż do niedzieli.

400 elektrycznych hulajnóg trafiło do Krakowa. Lime zaprasza na darmową przejażdżkę 19

Lime zachęca do zachowywania zasad higieny podczas stanu epidemicznego w Polsce. Firma sama podkreśla, że środki ostrożności sanitarnej zostały wzmocnione, by zapewnić większe bezpieczeństwo przejazdów – ulepszono metody czyszczenia hulajnóg oraz częstotliwość ich dezynfekcji.

źródło: materiały prasowe