Reklama

LG Wing ma już polską cenę. Obracany ekran jednak trochę kosztuje

Na polskiej stronie poświęconej LG Wing, znajduje się już informacja o cenie, w której smartfon z wyjątkowym, obracanym ekranem będzie sprzedawany w naszym kraju. Niby człowiek wiedział, że tanio nie będzie, ale jednak się łudził…

Reklama

LG Wing – jest polska cena

LG Wing to z pewnością jeden z bardziej odważnych projektów LG ostatnich lat. Smartfon, którego ekran się obraca, ujawniając istnienie drugiego, pomniejszego wyświetlacza? To naprawdę szalony pomysł, a jednak dział mobilny LG podjął się jego realizacji. Dzięki temu wkrótce będziemy mogli kupić LG Wing na własność. Za 4799 zł.

Tak, na taką kwotę wyceniono ten charakterystyczny sprzęt. Poniekąd spodziewaliśmy się, że mniej więcej tyle trzeba będzie wydać na „dziwaka” od LG, gdyż dwa tygodnie temu operator Plus umieścił smartfon w swoim cenniku. Teraz LG odpaliło oficjalną polską stronę tego urządzenia i podało informację o cenie, na ślad czego wpadli nasi koledzy z gsmmaniaka.

Drogo? Niedrogo?

Trudno określić, czy cena LG Wing jest adekwatna do jego możliwości, bo dawno nie mieliśmy do czynienia z tak niecodzienną formą smartfona. Owszem, testowaliśmy już składane Samsungi pokroju Galaxy Z Fold 2 czy Galaxy Z Flip, jednak to całkiem inna bajka – konstrukcje Samsunga są znacznie bardziej delikatne i… droższe.

LG Wing w różnych stanach „skupienia”

Trudno stwierdzić, jakie są oczekiwania LG względem sprzedaży LG Wing w Polsce. Wydaje się, że firma będzie się cieszyć z każdej sztuki urządzenia, które trafi do konsumentów, biorąc pod uwagę to, że na rodzimym rynku upłynnienie podczas przedsprzedaży mniej niż 1300 sztuk ogłoszono sporym osiągnięciem.

Jeszcze nie wiadomo, jakie prezenty podczas przedsprzedaży producent będzie dorzucać do LG Wing. Mamy nadzieję, że polski oddział formy przygotuje coś interesującego.