Mówią, że LG V30 będzie wykastrowaną wersją LG V30+, ale to nieprawda | Tabletowo.pl

Mówią, że LG V30 będzie wykastrowaną wersją LG V30+, ale to nieprawda

Dołącz do dyskusji 0

Niedawno pojawił się przeciek dotyczący tego, że LG, razem z modelem V30, zaprezentuje niebawem V30+. Wielu obawiało się wobec tego, że V30+ stanie się wypasionym, wszystkomającym smartfonem, a V30 okaże się jego biedniejszą wersją. Na szczęście nowe doniesienia temu przeczą.

Evan Blass podzielił się z nami oficjalnym logo LG V30+. Oprócz tego wyjaśniło się kilka kwestii z nim związanych. Mówiło się bowiem, że V30+ będzie bogatszą wersją LG V30, i że będzie wyposażony w przetwornik DAC audio. Zaś tych rozwiązań dźwiękowych LG V30 miał być pozbawiony. Nietrudno się domyślić, że wywołało to pomruki niezadowolenia („znów dostaniemy od LG słabszą wersję smartfona” itp.).

Na szczęście udało się potwierdzić, że LG V30+ najprawdopodobniej będzie różnił się od wersji podstawowej tylko konfiguracją RAM i pamięci wewnętrznej oraz kolorami obudowy. V30+ ma dostać 128 GB pamięci wewnętrznej, podczas gdy LG V30 kupimy z max. 64 GB miejsca. Oznacza to, że w globalnej wersji V30 przetwornik DAC będzie dostępny, choć na przykład w Europejskiej odmianie LG G6 go nie było.

Idąc tropem LG G6+, kolejny smartfon LG z „plusem” w nazwie, może w ogóle nie trafić do Europy. Najpierw będzie dostępny w Korei Południowej – a jak potoczą się dalej jego losy, zobaczymy. Mówi się też, że LG V30+ nie zadebiutuje równolegle z LG V30, tylko zostanie zaprezentowany nieco później, żeby nie odwracać uwagi od głównego modelu. Jakkolwiek będzie, na pewno się o tym dowiemy.

Przy okazji wrzucę Wam kolejny materiał promocyjny od LG, jaki pojawił się w sieci w ostatnich godzinach. Nie mówi za dużo o spodziewanym smartfonie, ale jest kolorowy. Premiera LG V30 już 31 sierpnia. Do tego czasu powinien już opaść kurz po konferencji Samsunga, na której zobaczymy Galaxy Note 8. A to już dzisiaj!

źródło: AndroidSoul, @evleaks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona