Mamy pewność – LG Q6 zadebiutuje w Polsce 11 lipca! | Tabletowo.pl

Mamy pewność – LG Q6 zadebiutuje w Polsce 11 lipca!

Dołącz do dyskusji 0

Szczerze się tego nie spodziewałem. Tymczasem LG dzisiaj potwierdziło, że LG Q6, zwany też LG G6 Mini, zadebiutuje w Polsce już w najbliższy wtorek, 11 lipca. Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że smartfon zostanie po raz pierwszy zaprezentowany światu właśnie w naszym kraju.

Zaledwie wczoraj LG rozesłało do przedstawicieli mediów pierwsze zaproszenie na premierę nowego smartfona. I choć wówczas nie zdradziło, o jaki model konkretnie chodzi, to praktycznie wszyscy od razu zaczęli spekulować, że mowa o „mniejszej wersji LG G6„, czyli LG Q6. Wszystko przez hashtag #LGBarbeQ – nikt nie uznał tego za przypadek, że wyróżniono w nim akurat literkę „Q”.

I choć wciąż były to jedynie domysły, to po zaledwie jednym dniu wszystkie wątpliwości zostały rozwiane. Co więcej, sprawę wyklarował sam producent (a dokładniej agencja PR go reprezentująca). Dziś bowiem dostaliśmy kolejne zaproszenie na zaplanowane na 11 lipca wydarzenie, które tym razem nie pozostawia żadnych złudzeń.

Jak możecie bowiem zobaczyć poniżej, LG zaprasza na premierową odsłonę LG Q6 w Polsce. Koreańczycy zachęcają nas także, abyśmy przyszli i poznali szerokie możliwości zamknięte w wąskiej ramce. Prawdopodobnie chodzi tu o szerokokątny obiektyw kamerki przedniej, co również można „wypatrzeć” z zaproszenia.

Zaproszenie na polską premierę LG Q6

Jeżeli chodzi o specyfikację LG Q6, to nadal wiemy bardzo mało na jej temat. Doszły nas jedynie słuchy, że smartfon wyposażono w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 430 1,4 GHz z układem graficznym Adreno 505, 3 GB RAM, pojedynczy aparat główny 13 Mpix i oczywiście wyświetlacz o proporcjach 18:9 (lub, jak kto woli, 2:1), choć na pewno o nieco mniejszej przekątnej niż w LG G6.

Cena LG Q6 także jest wielką niewiadomą. Trudno nawet coś szacować, ale oczywiście 1000 złotych to absolutne minimum.

*Na zdjęciu tytułowym LG G6 (pod linkiem znajdziecie jego recenzję)

Źródło: LG

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona