LG Q6 pojawił się w pierwszym polskim sklepie – jest i cena | Tabletowo.pl

LG Q6 pojawił się w pierwszym polskim sklepie – jest i cena

Dołącz do dyskusji 0

Jak ja dawno nie napisałam dla Was żadnego newsa… – pomyślałam sobie siadając, by napisać o polskiej cenie LG Q6. W wirze ogarniania całego Tabletowo oraz przygotowywania recenzji i porównań (w tym porównania flagowców – 11 w jednym miejscu!) nie wystarcza mi czasu, by codziennie coś Wam wrzucić. Ale chłopaki są i doskonale robią to za mnie ;). Dziś o LG Q6, który pojawił się w ofercie pierwszego sklepu elektronicznego. Tym samym cena, o której pisaliśmy jakiś czas temu, została potwierdzona.

Od światowej premiery LG Q6 minął niecały miesiąc. Mieliśmy to szczęście, że tego samego dnia była polska konferencja firmy, na której mogliśmy poznać świeżo zaprezentowany produkt i już wtedy rozpoczęliśmy małą debatę na temat ceny, jaka powinna widnieć przy tym urządzeniu na półce w sklepie. Wraz z kolegami z branży rzucaliśmy kwotę rzędu 1200-1300 złotych jako najbardziej odpowiednią dla tego produktu (z opcją na szybką obniżkę po kilku tygodniach). Niestety, już wtedy ten pułap cenowy wydawał się mało realny. Jakiś czas później nas branżowi koledzy z zaprzyjaźnionego portalu ujawnili (cytując swoje anonimowe, acz dobrze poinformowane źródła), że Q6 ma trafić do Polski w cenie wynoszącej 1499 złotych.

I tak faktycznie będzie.

Nasz Czytelnik, Nikodem, podesłał nam info, że LG Q6 pojawił się w ofercie pierwszego sklepu z elektroniką – dokładniej mówiąc w RTV Euro AGD. Urządzenie póki co dostępne jest w przedsprzedaży, ale nie to jest tu najważniejsze. Największą rolę odgrywa jednak fakt, że przy smartfonie widnieje też jego cena – 1499 złotych. Nic więcej, nic mniej. Niestety, cena ta wydaje się wysoka jak na parametry, które Q6 oferuje. Czy tak jest w rzeczywistości – poczekajmy chwilę, rynek zweryfikuje.

Tymczasem ja powoli kończę przygotowywać dla Was recenzję LG Q6. Jeśli zatem macie jakieś pytania, śmiało zadawajcie je w komentarzach.

A, i wspomnę jeszcze, że LG Q6 w Polsce – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – będzie dostępny w dwóch wersjach w tej samej cenie: single SIM oraz dual SIM. Niestety, data dostępności w sklepach wciąż nie jest znana.

Poniżej możecie dowiedzieć się, jakie były moje wstępne przemyślenia na temat LG Q6, gdy zaczynałam jego testy:

Pamiętajcie o zostawieniu suba!

A jeśli jesteście zainteresowani tym, jak LG Q6 nagrywa wideo, to możecie zobaczyć na moim vlogu:

źródło: Euro; dzięki Nikodem za info!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona