Ważne

Najprawdopodobniej poznaliśmy polską cenę LG Q6

Właśnie mijają dwa tygodnie od premiery LG Q6. Najnowszy smartfon od LG kontynuuje wizualne tradycje, zapoczątkowane przez flagowego LG G6. Ale jeśli informacja o polskiej cenie się potwierdzi, to raczej nie podbije on serc potencjalnych użytkowników. A jeśli już, to raczej tylko dzięki ofertom operatorów.

Do rzeczy. LG Q6 oferuje niemal bezramkowy ekran IPS o przekątnej 5,5 cala i proporcjach 18:9 (2:1), pracujący w rozdzielczości Full HD+. Całość napędza ośmiordzeniowy (8 x ARM Cortex-A53; 28 nm) procesor Qualcomm Snapdragon 435 1,4 GHz z układem graficznym Adreno 505 w towarzystwie 3 GB RAM. Użytkownik dostanie do swojej dyspozycji także 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat główny 13 Mpix z f/2.2 oraz szerokokątną (100°) kamerkę 5 Mpx na przodzie. Całość działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.1.1 Nougat z nakładką LG UX 6.0 i czerpie energię z niewymiennego akumulatora o pojemności 3000 mAh.

Zatem, na jaką kwotę producent wycenił tak wyposażony smartfon? Tysiąc złotych? Więcej? A może mniej? Niestety, ale więcej. Dużo więcej. Zgodnie z informacjami, przekazywanymi przez serwis źródłowy, Koreańczycy każą nam zapłacić za ten model 1499 złotych. Co ciekawe, zarówno wersja na jedną kartę, jak i Dual SIM ma kosztować dokładnie tyle samo.

Należy mieć tu jednak na uwadze, że nie jest to oficjalna cena, podana przez polski oddział LG. Być może za kilka dni firma zaskoczy nas inną, niższą? Trudno zgadywać. Mimo wszystko warto już teraz zastanowić się, czy atrakcyjny design i najpewniej więcej niż dobra kultura pracy zrekompensują taki wydatek.

Bo mając do wydania niecałe 1500 złotych, spojrzelibyście na LG Q6? A może skierowalibyście się raczej ku innym propozycjom? A jeżeli tak, to jakim? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

źródło: gsmManiaK

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona