LG G7 ThinQ? Zobaczymy go 2 maja, właśnie takiego. Pięć kolorów do wyboru | Tabletowo.pl

LG G7 ThinQ? Zobaczymy go 2 maja, właśnie takiego. Pięć kolorów do wyboru

Dołącz do dyskusji 0

Zanim nastąpi premiera jakiegoś smartfona, sieć zapełniają grafiki ukazujące prawdopodobny wygląd urządzenia – tym więcej, im ważniejszy wydaje się produkt. Nie inaczej było z nowym flagowcem LG, i choć do premiery zostało jeszcze trochę czasu, to już teraz dysponujemy oficjalnym obrazkiem, którym będzie posługiwać się firma w materiałach promocyjnych. Tak przynajmniej twierdzi jego źródło.

Następca LG G6, czyli smartfon, któremu nadano nazwę LG G7 ThinQ, już na starcie będzie dostępny w pięciu kolorach obudowy, czyli:

  • czarnym,
  • szarym,
  • niebieskim,
  • matowym niebieskim,
  • różowym.

Serwis źródłowy traktuje powyższą grafikę jako autentyczną, pochodzącą z materiałów prasowych LG. Wychodziłoby w takim razie na to, że mamy do czynienia z pół-oficjalnym potwierdzeniem tego, że LG G7 ThinQ będzie miał wycięcie w ekranie. Grafika daje też wgląd w ostateczny design flagowego smartfona, więc jeśli kształty urządzenia nie podejdą komuś teraz, małe szanse, że spodobają się mu po premierze – po prostu w tej materii raczej nic się nie zmieni.

Render nie wyjaśnia jednak jednej zagadki: co robi tajemniczy przycisk na jednej z krawędzi smartfona? Mamy te od zasilania/odblokowywania ekranu, są też przyciski do zarządzania głośnością. A ten czwarty? Można założyć, że zagadkowy button będzie służył do wybudzania inteligentnego asystenta LG, tak jak dodatkowy przycisk we flagowych Samsungach Galaxy aktywują Bixby. Dopóki jednak producent nie potwierdzi tego oficjalnie, możemy sobie gdybać.

LG G7 ThinQ zostanie zaprezentowany 2. maja w Nowym Jorku. Szykuje się więc ciekawa walka między LG a OnePlusem, który zaplanował premierę swojego najnowszego urządzenia na 5. maja.

źródło: AndroidAuthority (zdjęcie tytułowe), LG, @OnLeaks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona