Mamy już trzy LG G6. Wkrótce zadebiutują kolejne dwa: LG G6 Alpha i LG G6 Prime - Tabletowo.pl

Mamy już trzy LG G6. Wkrótce zadebiutują kolejne dwa: LG G6 Alpha i LG G6 Prime

LG dopiero co „sklonowało” LG G6 i wprowadziło na swój rodzimy, południowokoreański rynek LG G6 32 GB i LG G6+, a już słyszymy, że portfolio producenta wkrótce wzbogaci się o kolejne gie-szóstki. Tym razem do flagowej rodziny dołączą LG G6 Alpha i LG G6 Prime.

Co ciekawe, LG zarezerwowało dokładnie takie znaki towarowe w niemieckim urzędzie patentowym, a to pozwala domniemywać, że oba smartfony przeznaczone są właśnie na rynek europejski. Sprawa jest bardzo świeża i jeszcze „ciepła”, ponieważ na dokumentach widnieje wczorajsza data (tj. 29.06.2017). Ale mamy znak, że Koreańczycy już szykują grunt.

Tabletowo.pl Mamy już trzy LG G6. Wkrótce zadebiutują kolejne dwa: LG G6 Alpha i LG G6 Prime Android LG Smartfony

LG G6 Alpha (fot. Tabletowo.pl)

Niestety, na temat samych urządzeń – oprócz tego, jak mają się nazywać – nie wiadomo nic. Niektórzy sugerują, że będą to „odpowiedniki” wprowadzonych właśnie do sprzedaży w Korei Południowej LG G6 32 GB i LG G6+. Jest to jednak co najmniej wątpliwe, ponieważ w Europie już jest dostępny pierwszy z ww. smartfonów i nazywa się on… LG G6. Wynika to z faktu, że w ojczyźnie producenta „oryginalna” gie-szóstka ma 64 GB pamięci wewnętrznej.

Oczywiście może się okazać, że LG wprowadzi na Stary Kontynent swojego flagowca w wersji z bezprzewodowym ładowaniem lub/i 32-bitowym przetwornikiem cyfrowo-analogowym Quad DAC i nazwie go LG G6 Alpha lub LG G6 Prime, ale na razie to tylko przypuszczenia. Możliwości jest właściwie bez liku, więc najbezpieczniej będzie poczekać na nowe doniesienia na temat obu smartfonów. A te z pewnością pojawią się już wkrótce.

*Na grafice tytułowej LG G6 (pod linkiem znajdziecie jego recenzję)

Źródło: GSMinfo.nl przez Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona