LG G5 dostanie aktualizację do Androida 7.0 Nougat w listopadzie | Tabletowo.pl

LG G5 dostanie aktualizację do Androida 7.0 Nougat w listopadzie

Dołącz do dyskusji 0

LG dba o swoich klientów i nie bagatelizuje kwestii aktualizacji. Według najnowszych doniesień, tegoroczny flagowiec, LG G5, otrzyma najnowszą wersję systemu w połowie przyszłego miesiąca.

Tak przynajmniej podaje na swojej stronie australijski operator Optus. Można się więc nawet spodziewać, że egzemplarze z tzw. wolnej sprzedaży dostaną aktualizację do Androida 7.0 Nougat nieco wcześniej, ponieważ najczęściej tak to właśnie wygląda.

Ciekawe, czy również tym razem to polscy użytkownicy w pierwszej kolejności otrzymają najnowszą wersję systemu. Tak bowiem było z flagowcami z poprzednich lat, zarówno w przypadku aktualizacji do Androida Lollipop (LG G3), jak i Androida Marshmallow (LG G4).

LG G5 może być więc jednym z pierwszych smartfonów (nie-Nexusów), które dostaną Androida 7.0 Nougat. Pozostali producenci również jednak nie próżnują i także pracują nad aktualizacjami dla swoich urządzeń (patrz: HTC, Sony, Lenovo, UMi).

Źródło: Optus przez AusDroid, Phone Arena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona