Ważne

LG G4 otrzyma Androida 6.0 już w przyszłym tygodniu – w Polsce!

Zagraniczny oddział LG udostępnił w sieci informację prasową na temat Androida 6.0 Marshmallow dla swojego flagowego modelu – G4. Okazuje się, że aktualizacja będzie dostępna już w przyszłym tygodniu, a Polska znów otrzyma ją w pierwszej kolejności. LG ostatnio bardzo nas rozpieszcza. Rok temu otrzymaliśmy Androida 5.0 Lollipop dla modelu G3 jako pierwsi, dwa dni temu informowałem, że Polska będzie pierwszym krajem w Europie, w którym kupimy LG Rolly, a teraz pojawiła się informacja, aktualizacja G4 do najnowszego Androida 6.0 Marshmallow zacznie się właśnie od naszego kraju.

Warto podkreślić, że LG G4 będzie jednym z pierwszych urządzeń, które otrzymają aktualizację do Marshmallowa. Przed nim wcześniej otrzymały go tylko Nexusy. Na chwilę obecną nie wiadomo jakie zmiany wprowadzi nowa wersja oprogramowania do urządzenia południowokoreańskiego producenta, ale tego dowiemy się już za kilka dni.

źródło: phonearena

Komentarze

 • ASSSZ

  No to fajnie, ale jak by tak dali piankę na G2 to by było coś. Może polubiłbym LG znowu.

  • Damian

   Ja nie znowu, ale jeszcze bardziej :) G2 killer jakich mało!

   • Fedurrr

    … gdyby miał jeszcze wejście na kartę sd:)

 • gamsahamnida

  Fajnie jak w Polsce sa ulowkowane oba centra testowe na europe tych korkowych molochow :) aktualizacje szybko dają, chociaz Samsung ociagą sie bardziej LG Duzy plus dla nas jako Indii europy :) Za niską cene mozna miec dosc dobrze przetestowany soft.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona