Letnia wyprzedaż gier w AppStore i Google Play. Najpopularniejsze tytuły za grosze | Tabletowo.pl

Letnia wyprzedaż gier w AppStore i Google Play. Najpopularniejsze tytuły za grosze

Dołącz do dyskusji 0

Z okazji kończącego się lata (nawet dzisiejsza pogoda zdaje się deszczem witać jesień) i amerykańskiego Święta Pracy, Electronic Arts, Rockstar, Sega i Gameloft obniżyli ceny swoich gier w sklepach Apple AppStore i Google Play. W okresie trwania promocji możecie pobrać najpopularniejsze i najbardziej znane tytuły za mniej niż dolara, czyli około cztery złote.

Wśród przecenionych tytułów znalazły się takie produkcje jak Real Racing 2, N.O.V.A. 3, Modern Combat 3: Fallen Nation, Battlefield Bad Company 2, Mass Effect: Infiltrator i Max Payne Mobile. Każdego innego dnia za te gry trzeba zapłacić przynajmniej piętnaście złotych, ale dziś możecie je pobrać za 0,79 euro lub kilka złotych. Pełną listę objętych promocją gier znajdziecie poniżej. Jeżeli natkniecie się na pozycję, której na niej brakuje, dajcie znać w komentarzach. Nic tak nie poprawia humoru w senny, deszczowy dzień jak porządne zakupy!

iOS:

EA

Firemint

Gameloft

Rockstar

Android:

Gameloft

Rockstar

SEGA of America

Magory

Spaces of Play

Secret Exits

Spadku ceny doczekała się także aplikacja Beautiful Widgets oferująca zestaw bardzo ładnych widgetów dla urządzeń z systemem Android. W ramach promocji możecie ją pobrać za 2,99 PLN.

via Cult Of Mac

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona