Max Payne Mobile już 14 czerwca w Google Play (aktualizacja: już jest) - Tabletowo.pl

Max Payne Mobile już 14 czerwca w Google Play (aktualizacja: już jest)

Tabletowo.pl Max Payne Mobile już 14 czerwca w Google Play (aktualizacja: już jest) Aplikacje Nowości

Dobra wiadomość dla miłośników mobilnego grania – już 14 czerwca w sklepie Google Play pojawi się Max Payne Mobile. Długo oczekiwana produkcja zostanie wyceniona na 2,99 dolarów i będzie współpracowała z większością tabletów i smartfonów z systemem Android. Pełną listę kompatybilnych urządzeń znajdziecie poniżej.

Jeżeli interesujecie się tematem, na pewno wiecie, jakiego rodzaju grą jest Max Payne. Doskonała fabuła, niezła grafika, dynamiczna akcja i strzelaniny w zwolnionym tempie to tylko niektóre z jej cech. Max Payne na innych platformach zyskał bardzo dużą popularność i doczekał się dwóch kontynuacji. Kiedy byłem dzieckiem, przerażał mnie jej realizm i tragizm historii głównego bohatera. Wtedy grafika gry była wyśmienita i niewiele komputerów mogło sobie z nią poradzić, dziś nie jest ona problemem dla miniaturowych układów wewnątrz supercienkich telefonów i tabletów. Ah, ta technologia… Ale dość retrospekcji.

Lista kompatybilnych tabletów:

 • Wszystkie z serii Acer Iconia,
 • Asus Eee Pad Transformer,
 • Asus Eee Pad Transformer Prime,
 • Dell Streak 7,
 • LG Optimus Pad,
 • Medion Lifetab,
 • Motorola Xoom,
 • Samsung Galaxy Tab 8.9 / 10.1,
 • Sony Tablet S i P,
 • Toshiba Thrive,
 • HTC Flyer

Listę smartfonów, na których będzie można zainstalować grę, znajdziecie na stronie internetowej producenta.

Max Payne Mobile jest dostępny także w sklepie Apple AppStore w cenie 2,99 dolarów.

via The Verge

Aktualizacja (14 czerwca 2012):

Gra Max Payne Mobile jest już dostępna w Google Play w cenie 12,57 zł. Poniżej kawałek opisu tytułu ze wspomnianego sklepu i kilka screenów, które podesłał do nas Jakub (Asus Transformer TF101G) – dzięki!

Zbiegły tajniak wrobiony w morderstwo jest ścigany przez gliny i mafię. Max to człowiek przyparty do muru, walczący w bitwie, której nie może wygrać. Max Payne to dynamiczna gra akcji z niezwykłą fabułą, przedstawiającą człowieka na krawędzi, walczącego o oczyszczenie swojego imienia i chcącego odkryć prawdę o morderstwie swojej rodziny. Przygotuj się na nieoczekiwane zwroty akcji!

Rewolucyjna filmowa strzelanka akcji, Max Payne, wprowadziła do gier wideo koncepcję Bullet Time. Dzięki strzelaninom w zwolnionym tempie i mrocznej fabule, Max Payne wyznaczył nowe standardy dla gatunku strzelanek akcji.

Tabletowo.pl Max Payne Mobile już 14 czerwca w Google Play (aktualizacja: już jest) Aplikacje Nowości  Tabletowo.pl Max Payne Mobile już 14 czerwca w Google Play (aktualizacja: już jest) Aplikacje Nowości  Tabletowo.pl Max Payne Mobile już 14 czerwca w Google Play (aktualizacja: już jest) Aplikacje Nowości  Tabletowo.pl Max Payne Mobile już 14 czerwca w Google Play (aktualizacja: już jest) Aplikacje Nowości  Tabletowo.pl Max Payne Mobile już 14 czerwca w Google Play (aktualizacja: już jest) Aplikacje Nowości  Tabletowo.pl Max Payne Mobile już 14 czerwca w Google Play (aktualizacja: już jest) Aplikacje Nowości  Tabletowo.pl Max Payne Mobile już 14 czerwca w Google Play (aktualizacja: już jest) Aplikacje Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona