Zawiastun gry NOVA 3 opublikowany. Nadchodzi rewolucja graficzna? (wideo) - Tabletowo.pl

Zawiastun gry NOVA 3 opublikowany. Nadchodzi rewolucja graficzna? (wideo)

Tabletowo.pl Zawiastun gry NOVA 3 opublikowany. Nadchodzi rewolucja graficzna? (wideo) Aplikacje Nowości

Choć na co dzień na Tabletowo.pl nie publikujemy newsów o grach na tablety internetowe, dziś wieczorem zrobimy wyjątek. Kilka godzin temu francuskie studio Gameloft opublikowało zwiastun trzeciej odsłony swojego niezwykle popularnego shootera – NOVA 3. Gra będzie kompatybilna ze smartfonem iPhone, iPadem i urządzeniami z Androidem, czyli zarówno telefonami komórkowymi, jak i tabletami. W sklepach AppStore i Google Play pojawi się w maju bieżącego roku.

NOVA 3 będzie garściami czerpać z nowego układu graficznego i ekranu o wysokiej rozdzielczości, w które wyposażono nowego iPada. Twórcy gry zdecydowali się na implementację standardów, które dotąd spotkać mogliśmy tylko w grach na konsole i komputery: realistycznego silnika fizyki, dynamicznego oświetlenia, wysokiej jakości tekstur, efektu rozmycia i wielu innych.

Podobnie jak w poprzednich częściach, gracz wcieli się w postać żołnierza Kala Wardina i będzie musiał stawić czoło uzbrojonym po zęby kosmitom. Aby NOVA 3 nie zamieniła się w zwykła krwawą jatkę, Gameloft wzbogacił ją o rząd realistycznych i bardzo dopracowanych lokacji: opuszczone, postapokaliptyczne San Francisco i obce planety to tylko niektóre z nich.

Jakby tego było mało, NOVA 3 będzie oferować tryb dla wielu graczy, który pozwoli na walki przy użyciu nie tylko tradycyjnych (trudno powiedzieć, czy to określenie pasuje do skonstruowanych przez obcych laserów) broni, ale również robotów wojennych, jetpacków i samochodów.

Jeżeli sądzicie, że grafika w Modern Combat 3 jest świetna, obejrzyjcie poniższy zwiastun. Krótko po jego opublikowaniu, NOVA 3 została ogłoszona „Crysisem dla urządzeń mobilnych”. Patrząc na to, co osiągnęło studio Gameloft, trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem i optymistycznymi prognozami Nvidii na temat wzrostu możliwości graficznych smartfonów i tabletów.

via SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona