Lenovo Watch zaktualizowane do wersji 2.3.0. Nareszcie zegarek Watch 9 nadaje się do użytku | Tabletowo.pl

Lenovo Watch zaktualizowane do wersji 2.3.0. Nareszcie zegarek Watch 9 nadaje się do użytku

Dołącz do dyskusji 0

Aplikacja Lenovo Watch wywołuje wśród użytkowników wiele niemiłych emocji. Dzieje się tak przede wszystkim przez jej nieprawidłowe działanie. Doszło nawet do tego, że w wersji 2.2.0 nie pozwalała ona na połączenie zegarka Lenovo Watch 9 ze smartfonem. Na szczęście Chińczycy zaktualizowali tę aplikację do nowszej wersji, dzięki czemu wszystko wróciło do normy.

W recenzji zegarka Lenovo Watch 9, jak i w artykule o dotyczącej go promocji narzekałem, że nowa wersja oprogramowania Lenovo Watch ma błędy i nie pozwala na połączenie smartwatcha z telefonem. Nie tylko ja zauważyłem te problemy – koledzy z redakcji, jak i wielu z Was, również nie miało możliwości sparowania ze sobą sprzętów. Na szczęście Lenovo wydało aktualizację do swojej aplikacji, która naprawia ten błąd.

Recenzja hybrydowego zegarka Lenovo Watch 9. Czy warto wydać na niego ok. 80 złotych?

Nowa wersja programu oznaczona została cyframi 2.3.0. W moim przypadku, nie była ona jeszcze dostępna z poziomu sklepu Google Play. Pobrałem więc z internetu plik instalacyjny .apk (link) i dokonałem aktualizacji ręcznie. Nowa wersja aplikacji jest dostępna również na urządzenia z systemem iOS.

Po uruchomieniu aplikacji od razu chciałem połączyć ze sobą urządzenia. Faktycznie, udało mi się to zrobić, choć dopiero za piątym wyszukiwaniem nazwa Watch 9 pojawiła się na ekranie mojego smartfona.

Kolega z redakcji – Andrzej – donosi, że po aktualizacji o wiele dokładniej liczone są kroki oraz mierzony czas snu. Dodaje również, że na zegarku znów zaczęły pojawiać się powiadomienia, co wcześniej również nie działało. Z moich odczuć mogę jeszcze powiedzieć, że aplikacja o wiele szybciej przywraca połączenie sprzętów w tle (po wyłączeniu i włączeniu bluetooth w smartfonie).

Jak łatwo zauważyć, prosta aktualizacja aplikacji sprawiła, że wszystkie możliwości zegarka powróciły i znowu ma on nieco więcej funkcji niż pokazywanie aktualnej godziny. Jestem ciekawy, czy Wam również aktualizacja do wersji 2.3.0 przywróci pożądaną funkcjonalność sprzętu. Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Własne

Dzięki Andrzej za info!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona