Lenovo ThinkPad Tablet 2 bez klawiatury za 629 dolarów - Tabletowo.pl

Lenovo ThinkPad Tablet 2 bez klawiatury za 629 dolarów

Tabletowo.pl Lenovo ThinkPad Tablet 2 bez klawiatury za 629 dolarów Nowości

Pierwsze tablety z Windows 8 już poznaliśmy. Wiemy którzy producenci wzięli się za ich produkcję, jak wyglądają i jakie parametry techniczne oferują. Wciąż jednak największą zagadką pozostaje jedna z najważniejszych kwestii w przypadku kupna urządzenia – cena. Dziś karty, częściowo, odkryła firma Lenovo.

Dwa tygodnie temu poznaliśmy cenę Lenovo ThinPad Tablet 2 z klawiaturą – 800 dolarów. Dziś redakcja TechRadar podała kwotę, jaką przyjdzie nam zapłacić za wspomniane urządzenie, ale bez dodatków. Otóż okazuje się, że cena produktu będzie się zaczynała od 629 dolarów. Ciekawe ile w takim razie producent będzie sobie życzył za to opcjonalne akcesorium od osób, które będą chciały najpierw kupić tablet, a później stwierdzą, że fajnie by było mieć klawiaturę – myślicie, że różnicę w cenie, czyli 170 dolarów? Asusowe klawiatury do hybryd z serii Transformer kosztowały 150 dolarów.

Lenovo ThinkPad Tablet 2 ma zadebiutować na rynku 26 października, czyli w dzień rynkowej premiery Windows 8. Wtedy na pewno trafi do Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Japonii – jakiś czas później można się spodziewać modelu w pozostałych krajach świata.

Sercem tabletu ThinkPad 2 jest procesor Intel Atom, a systemem operacyjnym – Windows 8. Urządzenie posiada 10,1-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, aparat 8 Mpix, kamerkę 2 Mpix, wyjście microHDMI, slot kart microSD, pełnowymiarowy port USB, oferuje dostęp do pełnej wersji Office 2013. Więcej na jego temat dowiedzie się z tego wpisu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona