26 lutego, na MWC 2017, nie tylko Nokia, Huawei i LG zaprezentują swoje nowości. Zrobi to też Lenovo | Tabletowo.pl

26 lutego, na MWC 2017, nie tylko Nokia, Huawei i LG zaprezentują swoje nowości. Zrobi to też Lenovo

Dołącz do dyskusji 0

Wygląda na to, że już teraz musimy przygotować się zarówno psychicznie, jak i fizycznie na 26 lutego (będziemy mieli bowiem pełne ręce roboty). Na ten dzień zaplanowało swoje konferencje aż czterech producentów: Nokia, Huawei i LG oraz – jak się właśnie okazuje – Lenovo, które może przywieźć na barcelońskie targi MWC 2017 nowe urządzenie z serii Moto.

Przynajmniej na coś takiego wskazywałoby zaproszenie, które właśnie rozesłano do mediów. Widać na nim przede wszystkim smartfon, który rzuca cień, nawiązujący kształtem do legendarnego kościoła Sagrada Familia. Poniżej natomiast znalazł się napis hellomoto i data 26.02.2017 wraz z godziną rozpoczęcia konferencji (16:30).

Zaproszenie na konferencję Lenovo

Choć Lenovo ani słowem nie wspomina, z czym przyjedzie do Barcelony, to pierwszym, co nasuwa się na myśl, jest właśnie smartfon. Zarówno dlatego, że taki sprzęt widnieje na zaproszeniu, jak i z uwagi na napis, który jawnie nawiązuje do serii urządzeń Moto.

Jednak w tym miejscu pojawia się dość sporo niewiadomych. Nie spodziewaliśmy się bowiem w najbliższym czasie debiutu nowych smartfonów z dopiskiem Moto. A jest mało prawdopodobne, aby premiera Moto G5 i Moto G5 Plus została „nagle” przeniesiona z marca na luty (miesiąc, mimo wszystko, robi różnicę). Poza tym, urządzenia z tej serii Lenovo prezentuje ostatnio w Indiach i, póki co, nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić.

Jest „jakaś” szansa, że Chińczycy przywiozą do Barcelony premierowe smartfony z zupełnie nowej linii Moto C, aczkolwiek to już tylko moje przypuszczenia – nic bowiem na ich temat jeszcze nie słyszeliśmy. Zdarza się jednak, że producentom uda się do końca utrzymać nadchodzącą nowość w zupełnej tajemnicy. Być może tak właśnie jest tym razem?

*Na zdjęciu wyróżniającym Lenovo Moto G4 Plus (pod linkiem znajdziecie jej recenzję)

Źródło: Android Headlines

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona