Ważne

Przyszłoroczne portfolio Lenovo wypełni się mnóstwem nowych “Motek”. Powrócą m.in. Moto X

Od przyszłego roku wszystkie smartony Lenovo mają należeć do linii Moto. Producent musi je gdzieś “upchnąć”, dlatego pojawi się też zupełnie nowa seria. Reaktywowana zostanie także rodzina Moto X.

Przyszłoroczne portfolio Lenovo ma składać się łącznie z 6 linii: Moto Z, Moto X, Moto M, Moto G, Moto E i Moto C:

Przy okazji dowiadujemy się, kto konkretnie ma odpowiadać za poszczególne z nich. Motorola zajmie się samodzielnie serią Moto Z. Na spółkę z Lenovo opracuje także smartfony z linii Moto G. W wyłącznej kwestii Lenovo będą leżeć natomiast urządzenia z rodziny Moto XMoto M. Chińczykom w przypadku serii Moto EMoto C pomoże z kolei niewymieniony z nazwy ODM.

Wśród wszystkich wyżej wymienionych, największą niewiadomą pozostaje linia Moto C. Ciekawe, jaki Lenovo nada jej charakter i czym spróbuje wyróżnić na tle pozostałych serii.

*Na zdjęciu wyróżniającym Moto X Style

Źródło: @krispitech

Komentarze

  • Cinek

    Oby pojawił się model w okolicach 5″ z sensownymi parametrami..

  • W opisie dwa razy pojawiło się Moto X ;)

    Moto X – stawiam, że chodzić będzie o następców serii Phab, a w przypadku Moto C – kolejne smartfony z rodziny “K”. Choć to pewnie naciągane teorie :D
    Niemniej, im literka bliżej końca alfabetu, tym urządzenia są lepsze. Miałoby to jakiś sens, bo nowa linia phabletów to urządzenia ze średniej-wyższej półki (przynajmniej najciekawszy z nich z dopiskiem Pro), z kolei K5 jest czymś w rodzaju Moto G z zeszłego roku, a więc “średnim-średniakiem”…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona