(fot. materiały prasowe)

Legia Warszawa rozpoczyna współpracę z TicketCo. Kupowanie biletów ma być wygodniejsze

Lubisz chodzić na mecze Legii Warszawy? Jeśli tak, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Niebawem będziesz mógł skorzystać z nowego systemu biletowego, który ma zapewnić większy komfort, zarówno podczas kupowania biletu, jak i wchodzenia na stadion.

Klub ogłosił rozpoczęcie współpracy z norweską firmą TicketCo

TicketCo specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań na wydarzenia, których organizatorzy wymagają biletów. Norweska firma ma spore doświadczenie, bowiem współpracuje już z klubami sportowymi z innych krajów.

TicketCo zaprojektuje i wdroży całkowicie nowy system sprzedaży biletów online, który według podpisanej umowy, będzie wykorzystywany przez 5 lat. W celu dostarczenia nowego rozwiązania, norweska firma stworzy specjalny zespół programistów. Ma on dostosować narzędzia i platformę do obsługi sprzedaży biletów na mecze Legii Warszawa.

Rozwiązania dostarczane przez TicketCo mają pozwolić na zmniejszenie kolejek przy bramach wejściowych w dniu meczowym, wpływając na poprawę bezpieczeństwa i szybkości obsługi.

Prezydent Duda powołał… Narodową Drużynę w FIFA 19

Wprowadzenie systemu oferowanego przez TicketCo ma przynieść korzyści dla samego klubu. Jak możemy dowiedzieć się z udostępnionej informacji prasowej, Legia Warszawa otrzyma bardziej efektywny system administracji danych, możliwość raportowania wyników sprzedaży „na żywo” w dniu meczowym czy dodatkowe funkcjonalności marketingowe, pozwalające usprawnić proces sprzedaży. Wdrożenia w klubach sportowych z innych krajów pokazały, że partnerzy TicketCo zwiększają liczbę transakcji online i maksymalizują przychody.

Oczywiście wciąż za wcześnie, aby móc ocenić TicketCo w przypadku obsługi meczów warszawskiego klubu. Pozostaje mieć jednak nadzieję, że nowy system faktycznie pozwoli na wygodne kupowanie biletów, korzystając z komputera lub smartfona.

źródło: materiały prasowe