LeEco Le 2 Pro zdradził część swojej specyfikacji

Niedawno dowiedzieliśmy się, że LeEco (dawn. LeTV) pracuje nad modelem Le 2 – może nie najładniejszym, ale za to nieźle wyposażonym (jeśli oczywiście wierzyć plotkom). Tymczasem okazuje się, że to nie jedyna nowość, jakiej możemy spodziewać się od chińskiego producenta. W przygotowaniu jest bowiem również Le 2 Pro.

Szczegóły jego specyfikacji technicznej zdradza fragment (prawdopodobnie) pudełka, który został uchwycony na zdjęciu. Po przyjrzeniu się liście parametrów nie da się nie zauważyć, ze będzie to kolejny, świetnie wyposażony smartfon, mogący ścigać się z dużo bardziej znanymi z nazwy konkurentami.

LeEco Le 2 Pro został bowiem wyposażony w 5,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD (1440×2560), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB RAM LPDDR4, 64 GB pamięci wewnętrznej, aparat główny 21 Mpix, kamerkę 8 Mpix na przodzie, Bluetooth 4.1, LTE, GPS z GLONASS, USB Typu C oraz akumulator o pojemności 3100 mAh. Nie podano nazwy oraz wersji systemu operacyjnego, ale najpewniej będzie to Android 6.0 Marshmallow.

LeEco Le 2 Pro to już drugi smartfon tego producenta wyposażony w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820 – pierwszym jest LeEco Le Max Pro. Różnic pomiędzy nie ma tak naprawdę wiele i spokojnie mogą stanąć razem na jednej półce.

Le 2 Pro jest kolejnym dowodem na to, że chiński producent naprawdę ma bardzo duże ambicje. Sprzedaż jego smartfonów rośnie w ekspresowym tempie (mimo faktu, że rynek ten robi się coraz trudniejszy) i staje się coraz realniejsze, że w niedalekiej przyszłości dogoni (a być może również przegoni) swoich rodzimych konkurentów.

Źródło: Weibo