Ważne

LeEco Le 2 uchwycony na zdjęciach?

LeEco (dawniej LeTV) jest kolejnym chińskim fenomenem. Mimo że na rynku smartfonów działa dopiero od niecałego roku (dokładniej od kwietnia 2015), to udaje mu się bić kolejne rekordy sprzedaży (najpierw milion sztuk Le 1s tylko przez pierwszy miesiąc, następnie 3 miliony w łącznie trzy miesiące). Nic dziwnego więc, że zainteresowanie tą marką stale rośnie. Zwłaszcza, że po raz kolejny na horyzoncie pojawia się model Le 2.

Tym razem w chińskim serwisie społecznościowym Weibo oublikowano cztery zdjęcia, rzekomo przedstawiające ten smartfon. Już na pierwszy rzut oka znacznie różni się on od tego, który pokazywały wcześniejsze rendery (cóż, najprawdopodobniej nigdy nie znajdą one odzwierciedlenia w rzeczywistości, bowiem uprzednio „należały” one do LeEco Le Max Pro).

Le 2 widoczny na zdjęciach jest dość „prostokątny”, a przy tym przypomina sprasowaną cegłówkę, lub też wariację na temat smartfonów Sony z serii Xperia. Kształt jest bowiem „niestandardowy” – na próżno szukać podobnego modelu (jeśli macie jakieś propozycje, dajcie znać w komentarzach). Na pleckach urządzenia można zauważyć również wystający nieco ponad obudowę obiektyw aparatu, pojedynczą diodę doświetlającą LED oraz czytnik linii papilarnych. Poniżej umieszczono natomiast logo LeTV. Warto mieć jednak na uwadze, że rebranding dokonał się dopiero dwa miesiące temu, a prace nad tym modelem na pewno trwają już od dłuższego czasu, dlatego też na prototypie mogła znaleźć się jeszcze stara nazwa.

W kwestii specyfikacji technicznej również nie mamy jeszcze żadnych pewników. Mówi się jednak o zastosowaniu 5,5-calowego wyświetlacza, dziesięciordzeniowego procesora MediaTek Helio X20, 4 GB RAM, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej, aparatu głównego 21 Mpix oraz kamerki 4 Mpix UltraPixel na przodzie. Cena Le 2 ma natomiast „zamknąć” się w maksymalnie 1500 juanach chińskich.

Źródło: Weibo przez Android Headlines

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona