Ważne
Wiko VIEW

Oto LeTV 2. Piękny to on nie jest

LeEco (dawniej LeTV) wprowadza na rynek kolejne smartfony. Ten chiński producent co rusz zaskakuje tanimi telefonami o ciekawej specyfikacji. Tak samo jest i z najnowszym produktem LeEco , którego zdjęcia właśnie wyciekły do internetu. Specyfikacja ciekawa, ale ten wygląd!

Zacznijmy może jednak od tego, co znajdzie się pod maską LeTV 2 Le 2. Według dotychczasowych przecieków przygotowywany smartfon ma być wyposażony w ten sam chipset, co Galaxy S7 – Snapdragon 820. Bądź też, opcjonalnie, procesor Helio X20. To nie koniec ciekawych informacji na temat telefonu LeEco 2.

Ekran nowego urządzenia będzie miał wymiary 5,7 cala, zaś kamera, w jaką wyposażony zostanie Le 2, będzie pozwalała na wykonywanie zadowalającej jakości zdjęć – przy 21 megapikselach. Smartfon ponadto wyposażony będzie w 4 GB pamięci RAM i 64 GB wewnętrznej pamięci.

Jak to w przypadku firmy LeEco, cena urządzenia nie należy do wygórowanych. Według dotychczasowych informacji, telefon będzie kosztował około 276 dolarów. W przeliczeniu na złotówki powinna wyjść całkiem przyzwoita cena – przynajmniej, w porównaniu z topowymi modelami takich firm jak Samsung, LG, HTC itp.

LeTV 2, front

Le 2, front (fot. Anzhou)

Co mnie natomiast nie przekonuje, to wygląd Le 2. Widać to już było na zdjęciach, o których pisał niedawno Grzegorz Dąbek. O ile front urządzenia wygląda dość przeciętnie, to jego plecy w porównaniu z pierwszym LeTV, są po prostu brzydkie. Dziwnym pomysłem wydaje się połączenie szkła na tylnej obudowie z szorstkim, “nieoszlifowanym” metalem. Być może w rzeczywistości telefon będzie prezentował się nieco lepiej, jednak zdjęcia, które przedostały się do internetu, nie zachwycają.

Nie jest jeszcze znana konkretna data premiery Le 2, ani pozostałe szczegóły dotyczące urządzenia. Kto się skusi na kupno tego modelu?

źródło: Gizchina

Komentarze

  • Grzegorz Dąbek słusznie podpowiedział mi, że LeTV zmieniło niedawno nazwę na LeEco, a smartfon zapewne nazywać się będzie Le 2, a nie LeTV 2. Wprowadziłem te poprawki już po publikacji tekstu.

    • Mirek

      Na konferencji LeEco zaprezentowało 3 wersje Le2, wszystkie wyglądają podobnie do poprzednika x500, podano parametry, rewelacyjne ceny i są zdjęcia… może newsik?

  • zwojek

    Z tyłu szkło, pomijając słabą jakość zdjęć, moim zdaniem może wyglądać podobnie do samsunga serii A 2016. Mało detali, otłuszczone wszystko – trudno się dziwić, że źle się prezentuje. Jeśli jakość wykonania zachowają, telefon będzie prezentował co najmniej dobrze.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona