LeEco Le 2 jednak z Helio X20 i 3 GB RAM | Tabletowo.pl

LeEco Le 2 jednak z Helio X20 i 3 GB RAM

Dołącz do dyskusji 0

LeEco (dawn. LeTV) nie jest tylko kolejnym, chińskim producentem. Swoimi decyzjami oraz nowo wypuszczanymi na rynek smartfonami udowadnia, że ma ogromny potencjał i w niedługim czasie jego produkty mogą stać się tak samo popularne, jak te od Meizu, Xiaomi czy nwet Huawei. Dlatego warto mu się przyglądać, aby nie przegapić narodzin następnego, chińskiego fenomenu.

Po Le Max Pro, pierwszym, oficjalnie zaprezentowanym smartfonie z najnowszym procesorem Qualcomma, Snapdragonem 820, na rynku pojawią się Le 2 oraz Le 2 Pro. One również, według ostatnich przecieków, miały zostać wyposażone w ww. układ. Jednak okazuje się, że tak się nie stanie.

LeEco oficjalnie potwierdziło, że za działanie Le 2 odpowie dziesięciordzeniowy MediaTek Helio X20 oraz nie 4 GB, a „tylko” 3 GB RAM. Wydaje się to nawet rozsądnym posunięciem, ponieważ pozwoli ono w większym stopniu rozróżnić ten model od Le 2 Pro (ten ostatni otrzyma właśnie Snapdragona 820 i 4 GB pamięci operacyjnej).

Le 2 według dotychczasowych przecieków zostanie wyposażony jeszcze w 5,5- lub 5,7-calowy wyświetlacz, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej, aparat główny 21 Mpix, kamerkę 4 Mpix UltraPixel lub 8 Mpix na przodzie oraz czytnik linii papilarnych. Całość ma natomiast kosztować maksymalnie 1500 juanów chińskich.

Źródło: GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona