League of Legends: Wild Rift

League of Legends: Wild Rift już dostępne! Jak zagrać przed oficjalną premierą?

Mobilna wersja gry League of Legends, która nosi nazwę League of Legends: Wild Rift, miała mieć premierę dopiero jutrzejszego dnia. Jak się jednak okazuje, grę mobilną Riotu można pobrać już dziś. To specjalna wersja tytułu stworzona z myślą o wspomnianych urządzeniach, a więc zaszły w niej niemałe zmiany w porównaniu do komputerowego braciszka.

Przypomnijmy sobie oficjalne daty nadejścia otwartej bety. Wcześniej informowaliśmy, że League of Legends: Wild Rift ukaże się w Europie dopiero 10 grudnia tego roku. Wśród krajów tego kontynentu znajdowała się oczywiście Polska. Trzy dni wcześniej szansę miała zagrać Oceania, Tajwan czy Wietnam.

League of Legends Wild Rift
League of Legends: Wild Rift

Wild Rift nie stworzono wyłącznie z myślą o urządzeniach mobilnych, ale to na nich przetestujemy grę po raz pierwszy. Nowa wersja słynnej gry MOBA ma w końcu trafić także na konsole. Od wersji komputerowej różni się przede wszystkim tym, że starcia trwają mniej czasu i mają one miejsce na odnowionej arenie Summoner’s Rift.

League of Legends: Wild Rift dostępne od dziś!

Mimo zaplanowanej oficjalnej premiery, przypadającej na 10 grudnia 2020 roku, Wild Rift jest dostępne dla graczy od dziś – czyli dzień wcześniej. Co należy zrobić, aby zagrać w wymieniony tytuł?

Do tego przede wszystkim potrzebujemy urządzenia z systemem Android 5.0 lub wyższym. No i… to w zasadzie tyle! Nie potrzeba nam niczego więcej.

League of Legends Wild Rift
League of Legends: Wild Rift

Dlatego wszystkim zainteresowanym pozostało tylko wejść na oficjalny sklep Google Play i to stamtąd pobrać mobilne League of Legends. Zgadza się – z oficjalnego linku, który znajduje się poniżej. Żadnych ponadprogramowych sztuczek czy nieczystych zagrań. Nie czekajcie, widzimy się na arenie!

Pobierz League of Legends: Wild Rift ze Sklepu Google Play

Więcej o tytułach firmy Riot: