XIII za darmo w GOG

Kultowa gra na dobry początek dnia! XIII za darmo na GOG.com

Jak wszyscy wiemy, dzień najlepiej zacząć od dobrej promocji — mam więc dla Was dobrą informację. Na GOG.com przypisać możemy sobie do konta całkowicie za darmo kultowe XIII. Warto się pośpieszyć, bo promocja potrwa jeszcze tylko jeden dzień!

Reklama

XIII za darmo w GOG.com

„Trzynastka” to dla wielu z nas wyjątkowa gra, jeden z najbardziej rozpoznawalnych FPS-ów dzieciństwa, który dzięki wyjątkowej fabule i komiksowej grafice, zapisał się w zbiorowej pamięci graczy do dziś. XIII debiutowało w 2003 roku na PC, PlayStation 2, pierwszym Xboksie i Nintendo GameCube. Gra została bardzo ciepło przyjęta przez krytyków i graczy. Najbardziej chwalonymi elementami XIII była specyficzna cel-shadingowa oprawa graficzna, a także bardzo przyjemna rozgrywka.

Czy po latach warto wrócić lub po raz pierwszy zapoznać się z tym tytułem? Moim zdaniem tak. Pomimo tego, że miejscami jest to bardzo archaiczna gra, to nawet i dziś trudno nie docenić klimatu, fabuły i dość oryginalnej jak na tamte czasy grafiki, która zestarzała się naprawdę nieźle — jak na prawie 20-letnią (!!!) grę.

Darmowe XIII w sklepie GOG.com

Promocja kończy się 1 kwietnia o godzinie 15:00, tak więc lepiej się pośpieszyć, by na stałe przypisać sobie ten kultowy tytuł do konta. I spokojnie, do czynienia tu mamy z oryginalnym XIII, a nie z bardzo (ale to naprawdę BARDZO) kiepskim remakiem z 2020 roku. Zeszłoroczną wersję gry najlepiej omijać szerokim łukiem.

Wiosenna promocja

Rozdawane XIII ma za zadanie oczywiście przyciągnąć Waszą uwagę do wiosennej promocji na GOG-u. I z pewnością warto rzucić okiem na to, co sklep ten ma dla nas do zaoferowania. A ma całkiem sporo, bo oprócz świetnej promocji na Moonlightera za jedyne 17,49 złotych (tu znajdziecie naszą recenzję), przejrzeć możemy ofertę laureatów tegorocznych nagród BAFTA, na które składa się między innymi fenomenalny polski Carrion, który zgarnął statuetkę za najlepszy debiut.

Wszystkie przecenione na GOG-u gry, znajdziecie pod tym linkiem.