Konkurs: Wytrop HTC One X!

wygraj htc one x konkurs

Wszyscy lubimy dostawać coś za darmo. Najlepiej, jeśli to „coś” jest wypasionym urządzeniem elektronicznym z najwyższej półki. Jeszcze lepiej: gdy – aby go zdobyć – wystarczy wykazać się odrobiną sprytu i pomysłowością. Jeśli chcielibyście stać się posiadaczami smartfona HTC One X – dobrze trafiliście! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Tabletowo.pl, w którym sponsorem nagród jest firma NVIDIA. Do rozdania mamy zarówno wspomniane urządzenie, jak i dwa zestawy upominków – gadżetów NVIDIA.

Co trzeba zrobić?

Odnaleźć cztery wyrazy w trzech artykułach opublikowanych na Tabletowo.pl, dotyczących technologii urządzeń opartych o platformę NVIDIA Tegra 3 i gier, które można znaleźć w TegraZone:
recenzja tabletu ASUS Transformer Pad Infinity 700 (wideo),
wszystko, co powinieneś wiedzieć o układzie Tegra 3,
zagrajmy na tablecie, czyli kilka słów o grach z TegraZone.

Podpowiedzi co do tego, które to konkretnie wyrazy i gdzie ich należy szukać, publikowane będą na tablicy profilu Facebook NVIDIA o bliżej nieokreślonej godzinie od 23 do 29 lipca. Wspomniane cztery słowa ułożą zdanie.

Dodatkowo należy odpowiedzieć na pytanie otwarte:

uzasadnij, która z gier dedykowanych mobilnym procesorom Tegra, dostępna w TegraZone, podoba Ci się najbardziej

Odpowiedzi będzie można udzielić w ciągu dwóch dni od daty opublikowania ostatniej podpowiedzi, tylko poprzez formularz dostępny w zakładce konkursowej na fanpage NVIDIA, tj. 30 i 31 lipca.

Zanim zabierzecie się za konkursowe zadanie, zajrzyjcie na stronę konkursową, na której to prezentujemy regulamin. Pamiętajcie, że udział w konkursie oznacza jego akceptację!

Powodzenia!