Konkurs w T-Mobile: do wygrania 20 tysięcy złotych na zakupy w sklepie z elektroniką!

T-Mobile rusza ze specjalnym konkursem, w którym użytkownicy klienci T-Mobile na kartę mogą zyskać doładowania kont oraz karty podarunkowe do sklepu Media Expert o wartości nawet 20000 złotych. Zasady udziału są banalne.

Proste zasady, wartościowe nagrody

Ponieważ T-Mobile jest sponsorem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, stara się dbać o to, by fanom tego sportu, a zarazem klientom sieci, nie brakowało emocji. Ostatnio sporo się działo, bo drużyna narodowa brała udział w meczach towarzyskich oraz rozgrywkach Ligi Narodów. Skoro zapał jeszcze nie ostygł, sieć ma dla swoich klientów pewną propozycję – konkurs.

Niektóre konkursy z wartościowymi nagrodami mają naprawdę wysoki próg wejścia – narysuj grafikę, nakręć film, zrób fikołka i tak dalej. T-Mobile nie próbuje sztucznie zawężać liczby osób, które mogłyby wziąć udział w nowym konkursie. Wręcz przeciwnie – stara się, by był on maksymalnie dostępny. Dlatego jest kierowany do wszystkich użytkowników T-Mobile na kartę.

Można wygrać karty podarunkowe do Media Expert o różnych nominałach:

  • 1 x 20 000 złotych
  • 2 x 15 000 złotych
  • 3 x 10 000 złotych
  • 5 x 5 000 złotych
  • 10 x 1 000 złotych
  • 100 x 500 złotych

Oprócz tego, mamy spore szanse otrzymać jedno z 500 doładowań na kwotę 50 złotych w sieci T-Mobile!

Jak wziąć udział w konkursie?

Prosta sprawa:

I to wszystko!

Konkurs trwa od dziś do końca stycznia 2021 roku. Jeden Uczestnik może zaproponować dowolną ilość odpowiedzi (jedną za każde doładowanie), przy czym może otrzymać tylko jedną nagrodę w Konkursie. Więcej informacji znajdziecie w Regulaminie.

Pozostaje mi Wam życzyć powodzenia!