Konferencja Sony zaplanowana na 7 stycznia. Podczas targów CES 2019 zobaczymy przynajmniej trzy nowe Xperie

Sony przekazało, że będzie gospodarzem konferencji podczas targów CES, rozpoczynających się w przyszłym tygodniu. 7 stycznia powinniśmy być świadkami premiery smartfonów Xperia XA3, Xperia XA3 Ultra i Xperia L3.

Choć targi Consumer Electronics Show oficjalnie rozpoczynają się 8 stycznia, Sony zamierza zaprezentować nowe urządzenia dzień wcześniej. Firma oficjalnie nie przekazała w informacji prasowej, co dokładnie pojawi się na przyszłotygodniowym spotkaniu, ale trudno nie dojść do wniosku, że będą to nowe smartfony z linii Xperia.

Reklama

W ubiegłym roku, również podczas targów CES, pokazano po raz pierwszy Xperie XA2, XA2 Ultra i L2. Niemal naturalne i logiczne jest to, że 7 stycznia spodziewamy się premiery następców tych modeli.

Nowe smartfony Sony najprawdopodobniej unikną, charakterystycznego dla wielu producentów, wycięcia w ekranie. Niektórzy z nich choć przez jakiś czas wydawali się opierać temu trendowi, ostatecznie mu ulegli. Japończycy znani są jednak ze sporego konserwatyzmu, jeśli chodzi o zmiany w wyglądzie swoich urządzeń. Wystarczy przypomnieć, jak dużą rewolucją była Xperia XZ2, w której zrezygnowano z mocno rozpoznawalnego, ale także nieco przestarzałego stylu obudowy.

O nowych Xperiach sporo dowiecie się z artykułów, które opublikowaliśmy do tej pory.

Europejska cena Xperii XA3 Ultra nie nastraja zbyt pozytywnie. Za co Sony chce dostać ponad 500 euro?

Z kolei jeśli chcecie przybliżyć sobie plany LG na przyszły rok, przekierowuję Was do innego artykułu:

Co pokaże LG w 2019 roku? Co najmniej cztery ciekawe smartfony

 

źródło: fonearena
na zdjęciu głównym: Sony Xperia XZ3