Konferencja Google przełożona, Nexus 10 na (bardzo krótkim) wideo - Tabletowo.pl

Konferencja Google przełożona, Nexus 10 na (bardzo krótkim) wideo

Tabletowo.pl Konferencja Google przełożona, Nexus 10 na (bardzo krótkim) wideo Nowości

Samsung/Google Nexus 10 miał zadebiutować na jutrzejszej konferencji prasowej internetowego giganta Google (tj. 29 października). Niestety, nie mam dla Was dobrych wieści. Spotkanie z dziennikarzami, a co za tym idzie – premiera urządzenia – zostało przełożone. Powodem jest zbliżający się do wybrzeży Nowego Jorku huragan Sandy. W wybranych stanach, w tym w Nowym Jorku, ogłoszono stan wyjątkowy, w związku z czym Google podjęło taką, a nie inną, decyzję ze względów bezpieczeństwa. Na kiedy ją przełożono? Tego, niestety, na razie nie wiadomo.

Swoją drogą, w ramach ciekawostki warto zauważyć, że firma Google w zeszłym roku również przesuwała swoją październikową konferencję (na której zaprezentowany został Galaxy Nexus). Wtedy powodem była śmierć Steve’a Jobsa.

Firma z Mountain View nie podała dnia, na który przełożony zostanie event. Mam jednak szczerą nadzieję, że na konferencję nie będziemy musieli zbyt długo czekać i że to kwestia tylko kilku dni. W końcu Nexus 10 już na pewno rwie się do oficjalnej prezentacji.

A skoro już o nim mowa, tablet pojawił się na bardzo krótkim (4-sekundowym) wideo. Zadaniem filmiku, jak się domyślam, było potwierdzenie plotek o nadchodzącym urządzeniu oraz ukazanie jego interfejsu i przedniego panelu z wyświetlaczem.

Tablet Nexus 10 ma zostać wyposażony w ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, 2GB RAM, dwurdzeniowy procesor Exynos 5250 o częstotliwości taktowania 1,7GHz, NFC, aparat o rozdzielczości 5 Mpix, kamerkę, WiFi oraz Androida 4.2. Więcej spekulacji na temat Nexus 10 i jego zdjęcia znajdziecie pod tym adresem.

Teraz tylko czekamy do momentu ogłoszenia nowej daty konferencji prasowej Google. Jak ją poznamy, na pewno damy znać.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona