Kolejne zamieszanie wokół nowych smartfonów Moto – seria Moto X jednak nie zniknie? | Tabletowo.pl

Kolejne zamieszanie wokół nowych smartfonów Moto – seria Moto X jednak nie zniknie?

Dołącz do dyskusji 0

Od dłuższego czasu wokół Lenovo panuje lekkie zamieszanie. Zaczęło się jednak ono tworzyć nie od momentu przejęcia Motoroli, a od chwili „przebrandowania” jej urządzeń na Lenovo Moto. W dodatku niedawno pojawiła się plotka, że seria Moto X zostanie zastąpiona przez Moto Z, co jeszcze bardziej komplikuje sytuację. I wcale nie klaruje jej kolejny przeciek, sugerujący, że chiński producent wcale nie ma zamiaru „pozbyć” się z portfolio linii Moto X.

Jak wiemy, na 9 czerwca Lenovo zaplanowało dużą konferencję, podczas której zobaczymy m.in. smartfon Project Tango oraz nowości produktowe spod szyldu Lenovo Moto. Według niedawnych doniesień, te ostatnie miały pochodzić z serii Moto Z, mającej zastąpić linię Moto X. Tymczasem niektórzy twierdzą, że tak się nie stanie. A przynajmniej nie do końca.

Według informacji, podanych przez źródło, 9 czerwca Lenovo zaprezentuje 3 ex-Motorole: Moto Z a.k.a. Droid Turbo 3Moto X Style 2 oraz Moto X Play 2 a.k.a. Droid Maxx 3. Jak więc widać, owszem, do portfolio dołączy seria Moto Z, ale nie „wyprze” ona Moto X. Ta ostatnia zostanie wzbogacona o następców Moto X Play oraz Moto X Style, natomiast sukcesor Droid Turbo 2 a.k.a. Moto X Force (w Europie) będzie jednocześnie pierwszym przedstawicielem linii Moto Z. Nieco to skomplikowane, a wszystko przez to, że w Stanach Zjednoczonych stosowana jest nieco inna nomenklatura.

Chociaż powyższa „teoria” jest zaskakująca i wzbudza pewne „zastrzeżenia”, trzeba zauważyć, że informacje pochodzą z dość wiarygodnego źródła (znanego też jako hellomotoHK na Google+). Na szczęście konferencja Lenovo już niedługo, więc wkrótce wszystko powinno się ostatecznie wyjaśnić.

Te wpisy mogą Cię zainteresować:

Źródło: MotClub HK

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona