Kolejne info o OnePlus 5: oficjalny render i świetna jakość nagrywanego dźwięku. A do tego ceny | Tabletowo.pl

Kolejne info o OnePlus 5: oficjalny render i świetna jakość nagrywanego dźwięku. A do tego ceny

Dołącz do dyskusji 0

Wiecie co, to jest jakieś totalne szaleństwo. Wystarczyło, aby OnePlus podał oficjalną datę premiery OnePlus 5, a internet dosłownie zalała fala nowych przecieków na temat tego modelu. Co więcej, sam producent również zdradza kolejne informacje o swoim tegorocznym zabójcy flagowców. Chińczycy opublikowali bowiem pierwszy, oficjalny render urządzenia oraz obiecali, że będzie nagrywało ono znacznie lepszej jakości dźwięk niż OnePlus 3 i OnePlus 3T.

Jeżeli chodzi o design OnePlus 5, to trudno w tym temacie mówić o jakiejś specjalnej niespodziance. Wczoraj bowiem do sieci wyciekł pierwszy render tego smartfona, więc wiadomo, jak będzie się on prezentować. Możliwe, że właśnie dlatego producent zdecydował się upublicznić grafikę swojego autorstwa, która potwierdza to, co zobaczyliśmy wczorajszego późnego wieczora.

OnePlus 5 – oficjalny render

OnePlus 5 zdążył już zostać okrzyknięty „klonem iPhone’a 7 Plus” i trudno się z tym nie zgodzić – wszakże podobieństwo jest naprawdę ogromne. Niektórzy natomiast nazywają ten model mianem Oppo R11 Pro, ponieważ także i w takim porównaniu jest mnóstwo punktów wspólnych. To jednak można zrozumieć, gdyż zarówno OnePlus, jak i Oppo należą do tej samej firmy-matki, tj. BBK Electronics.

OnePlus zdradził również, że OnePlus 5 będzie nagrywał znacznie lepszej jakości dźwięk. Jak bowiem tłumaczy producent, użytkownicy poprzednich modeli, a dokładniej OnePlus 3OnePlus 3T, skarżyli się, że momentami jest bardzo kiepsko. Dlatego producent postanowił zastosować nowe rozwiązania, które razem z wysiłkami inżynierów zapewnią o wiele lepsze efekty, jeżeli chodzi o jakość rejestrowanego audio.

OnePlus przygotował nawet porównanie w formie wideo, aby każdy mógł sam się przekonać, jak ogromna poprawa zaszła w porównaniu do OnePlus 3 (materiał nagrano w nocnym klubie, gdzie – co naturalne – jest bardzo głośno). Ja jestem pod wrażeniem, a Wy?

Ostatnia z nowości to już przeciek, a dokładniej informacja o cenach poszczególnych wersji OnePlus 5. Używam liczby mnogiej, ponieważ doniesienie to dotyczy konkretnie Indii, czyli kraju, w którym w sprzedaży dostępny będzie zarówno smartfon z 6GB RAM, jak i 8GB RAM.

Ten pierwszy ma rzekomo kosztować ~32999 rupii, zaś drugi ~37999 rupii. Po przeliczeniu na naszą walutę daje to – odpowiednio – około 1900 i 2200 złotych. Ceny dotyczą dokładnie konfiguracji 6GB/64GB i 8GB/128GB. Informacja pochodzi od podobno wiarygodnego źródła. W tym miejscu pozwolę sobie jednak przypomnieć, że w Europie za OnePlus 5 z 6GB RAM będziemy musieli natomiast zapłacić ~2300 złotych.

Źródło: @OnePlus, OnePlus, TrueTech

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona