Kolejna promocja: Odnowiony Amazon Kindle Fire za $139 - Tabletowo.pl

Kolejna promocja: Odnowiony Amazon Kindle Fire za $139

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Kolejna promocja: Odnowiony Amazon Kindle Fire za $139 Nowości Promocje

Tylko dzisiaj amerykański sklep internetowy Amazon.com oferuje odnowiony tablet internetowy Amazon Kindle Fire w promocyjnej cenie $139. Urządzenie jest odnowione (ang. refurbished) i sprzedawane jest z roczną gwarancją producenta. Oferta jest prawdziwie opłacalna, ponieważ Kindle Fire na co dzień kosztuje $199. Zaoszczędzone $60 możecie przeznaczyć na aplikacje, gry, muzykę i filmy, które pobierzecie z wbudowanego sklepu Amazon AppStore. Co oznacza tajemniczy termin „odnowiony”? Jest to tablet, który z jakiegoś powodu został zwrócony do sklepu, gdzie przeszedł testy, ocenę stanu i został ponownie umieszczony w fabrycznym opakowaniu.

Amazon Kindle Fire to idealny tablet do multimediów, przeglądania stron internetowych (co znacznie uprzyjemnia przeglądarka Amazon Silk) oraz czytania książek elektronicznych. Płynną i komfortową pracę Kindle Fire zapewnia dwurdzeniowy procesor 1GHz, 512MB pamięci operacyjnej RAM i silnie zmodyfikowany system operacyjny Android. Reszta specyfikacji obejmuje 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, moduł Wi-Fi i 8GB pamięci wewnętrznej.

Tabletowo.pl Kolejna promocja: Odnowiony Amazon Kindle Fire za $139 Nowości Promocje

Dzisiejsza akcja nie jest pierwszą i, mamy nadzieję, ostatnią tego typu. Podobną ofertę Amazon przedstawił w marcu bieżącego roku. Niestety, mamy złą wiadomość dla rodaków – Amazon nie wysyła tabletów do Polski. Z promocji skorzystać mogą wyłącznie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, którzy, jak wiemy, znajdują się wśród Czytelników Tabletowo.pl.

via Liliputing

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona