Ważne

Promocja: Odnowiony Amazon Kindle Fire za jedyne $139

Od czasu do czasu wielkie sklepy organizują jednodniowe wyprzedaże, na których można zdobyć wysokiej jakości sprzęt za niewielkie pieniądze. Jedną z takich okazji jest dzisiejsza promocja na tablet Kindle Fire. Jeśli jesteście użytkownikami serwisu Amazon, to urządzenie może być Wasze już za jedyne $139. Dla porównania, normalna cena Kindle Fire wynosi $199, co oznacza, że w kieszeni zostaje Wam $60, które możecie przeznaczyć na multimedia, aplikacje lub coś słodkiego.

Specjalna oferta obejmuje odnowiony tablet Amazon Kindle Fire z roczną gwarancją producenta i darmową wysyłką. Nie ulega wątpliwości, że jest to okazja, której trudno się oprzeć, albowiem $139 to w przeliczeniu około 435 złotych. Za te pieniądze nie kupicie tabletu cechującego się podobnymi możliwościami i jakością.

Jeśli wciąż macie wątpliwości, może przekona Was specyfikacja Amazon Kindle Fire. Obejmuje ona 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy IPS o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor 1GHz, 512MB pamięci operacyjnej RAM, system operacyjny Android z bardzo dobrą przeglądarką Amazon Silk, Wi-Fi oraz 8GB pamięci wewnętrznej.

Kto się skusi? Pamiętajcie, oferta trwa tylko jeden dzień!

via Amazon9to5mac

Komentarze

 • Kuba

  A można zamówić do Polski ?

 • iluvatar

  Tiaaaa, tylko raczej trzeba mieszkac w USA coby skorzystac czyz nie???

  • evolucja

   No tak. “Kindle, Wi-Fi, 6″ E Ink Display – includes Special Offers & Sponsored Screensavers cannot be shipped to the selected address. To purchase Kindles available to you, please visit the Kindle product page on .com (intl.)”

   • aaa

    E Ink to czytnik książek. Ale Kindle Fire też nie jest w Polsce dostępny.

 • lukas

  czy jest możliwość wysyłki do Polski?

  • aaa

   Niestety nie. Sprawdziłem.

  • Niestety, ale informacja ucieszy naszych Czytelników mieszkających za granicą (wiemy, że tacy są) oraz tych, którzy mają tam znajomych lub rodzinę.

 • xbartx

  Oferta może i atrakcyjna ale nie dla nas. Tak jak w przypadku Kindle nawet jeżeli byłby wysyłany do Polski ten Kindel Fire to należałoby doliczyć do 139$ cło i podatek vat, no i wysyłkę oczywiście ,więc cena 139$ jest dla tych co mieszkają w USA.

  • Tylko vat. Nie ma cła.

 • smg

  W temacie niby jest, ale w treści nie padło słowo, że jest to refurbished. To specyficzny rodzaj promocji. Uważam nadal, że będąc w US warto, ale
  to pojęcie jest dość szerokie i można oznaczać nierozpakowaną nówkę zwróconą do sklepu jak i sprzęt zwrócony ze śladami używania lub po naprawie. Kto jak trafi.

  Chodzi o to, że prawo w USA zabrania sprzedawania towarów zwróconych do sklepu (nawet zapakowanych) jako nowych. Powszechna też jest gwarancja 30-day money back i ci którzy się rozczarują odsyłają lekko używane.

 • eMb

  juz za $169 stoi ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona