Kod źródłowy Ice Cream Sandwich zostanie udostępniony 17 listopada - twierdzi Shravan - Tabletowo.pl

Kod źródłowy Ice Cream Sandwich zostanie udostępniony 17 listopada – twierdzi Shravan

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Kod źródłowy Ice Cream Sandwich zostanie udostępniony 17 listopada - twierdzi Shravan Ciekawostki Nowości Plotki / Przecieki

O tym, że kod źródłowy Androida Ice Cream Sandwich zostanie udostępniony, już wiemy. O tym, że ma to nastąpić po rynkowej premierze Samsunga Galaxy Nexus – też wiemy. Dotychczas pod wielkim znakiem zapytania stała data, kiedy Google wypuści spod swoich skrzydeł najnowszą wersję systemu operacyjnego. Według najnowszych informacji ma się to stać 17 listopada.

Swego czasu blog Rohana Shravana był oblegany ze względu na wielkie oczekiwania na pierwszy (i jak dotąd ostatni) tablet firmy Notion Ink – Adam. Ostatnio jednak wieści od CEO NI pojawiają się bardzo rzadko – ale jeśli już są publikowane, zawsze coś ze sobą ciekawego wnoszą. Nie inaczej było i tym razem. To właśnie Shravan poinformował, że kod źródłowy Androida Ice Cream Sandwich zostanie udostępniony 17 listopada. A skoro tak twierdzi, to coś w tym musi być. W zeszłym roku wskazał moment premiery Androida Gingerbread na początek grudnia i nie pomylił się. Najprawdopodobniej i tym razem ma więc rację. W innym wypadku raczej nie dzieliłby się tak istotną informacją na swoim blogu.

Upublicznienie kodu źródłowego AICS sprawi, że najprawdopodobniej w najbliższym czasie najnowsza wersja systemu zagości na urządzeniach, które nie mogą liczyć na oficjalną aktualizację. Co więcej, będziemy mieli dostęp do większej ilości ROM-ów skompilowanych ze źródeł, co niewątpliwie bardzo nas cieszy.

A skoro po części jesteśmy już przy Notion Ink, warto wspomnieć, że na targach CES 2012 ma zostać zaprezentowany Notion Ink Adam 2, który ma w sobie skrywać czterordzeniowy procesor.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona