Już jest Android 4.0 Ice Cream Sandwich dla Lenovo ThinkPad | Tabletowo.pl

Już jest Android 4.0 Ice Cream Sandwich dla Lenovo ThinkPad

Dołącz do dyskusji 0

Podczas gdy jedni z niecierpliwością czekają na aktualizację oprogramowania dla swojego tabletu i denerwują się z powodu ciągłego opóźniania terminu jej udostępnienia, inni mogą cieszyć się Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. Są to posiadacze modelu Lenovo ThinkPad, którego producent, zgodnie z obietnicą, ruszył z aktualizacją systemu operacyjnego urządzenia.

W jednym ze wpisów na forum Lenovo, pracownik firmy podzielił się informacją, że w Wielkiej Brytanii i Europie Wschodniej bezprzewodowa aktualizacja (over-the-air) lada chwila zapuka w ekran tabletów ThinkPad. Użytkownicy, którzy już ją otrzymali, chwalą sobie działający GPS (czyżby wcześniej ThinkPad miał z nim problemy?), lepszą wydajność, szybkość i płynność oraz kompatybilność z przeglądarką internetową Google Chrome.

Jeżeli macie model ThinkPad, sprawdźcie aktualizacje – być może czeka na Was niespodzianka. Jeśli natomiast tabletu Lenovo nie posiadacie, lecz jesteście ciekawi tego urządzenia, oto jego specyfikacja. Lenovo ThinkPad wyposażono w 10,1-calowy ekran dotykowy IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli ze wsparciem dla rysika, dwurdzeniowy procesor Nvidia Tegra 2, 1GB RAM, czytnik kart pamięci microSD, wyjście HDMI, GPS, Bluetooth i WiFi.

via The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona