Ważne

Lenovo ThinkPad w sierpniu, taniej niż zapowiadano

Tablet Lenovo ThinkPad został oficjalnie zaprezentowany prawie dwa tygodnie temu, a jego sprzedaż miała ruszyć 20 lipca. Niestety, z nieznanych powodów tak się nie stało, ale dziś znamy dokładną datę jego pojawienia się na sklepowych półkach: jest to 23 sierpnia bieżącego roku.

Co więcej, cena urządzenia zmniejszyła się o 20$, dzięki czemu za wersję 16GB przyjdzie nam zapłacić 479$, za 16GB + piórko 509$, a za wariant 32GB oraz rysik – 589$. Koszt akcesoriów nie uległ zmianie; najważniejsze z nich, stacja dokująca z klawiaturą, nadal warte jest 99$. Wcześniej wspomniane ceny dotyczą wersji wyposażonej wyłącznie w moduł Wi-Fi, tablety z modemem 3G pojawią się w sprzedaży w trzecim kwartale tego roku.

Lenovo ThinkPad jest dedykowanym biznesowemu segmentowi rynku tabletem wyposażonym w 10.1-calowy ekran dotykowy IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, procesor Nvidia Tegra 2 1GHz, 1GB pamięci operacyjnej RAM, czytnik kart pamięci, A-GPS, akcelerometr, wyjście miniHDMI (kompatybilne z wideo w jakości 1080p), aparat cyfrowy 5MP, kamerkę internetową 2MP, baterię pozwalającą na około 8 godzin pracy oraz system operacyjny Google Android Honeycomb.

źródło

Komentarze

 • Zex

  To na wprowadzenie TP z 3G L będzie miało tydzień. Zobaczymy…

 • helotyki

  W źródle napisali “Lenovo ThinkPad Tablet arrives on August 23rd, drops in price”, czyli w SIERPNIU a nie wrześniu

  • Masz rację. Nie wiem skąd Jarkowi wziął się tu wrzesień… Być może tak mu szybko wakacje mijają, że już myśli o kolejnym miesiącu ;) Poprawione. Dzięki wielkie.

 • perez

  Który z tych LENICYCH padów będzie miał też winde na pokładzie bo chetnie bym coś takiego kupił ?

 • perez

  miało być LENIVYCH ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona