Jesteś użytkownikiem Huawei Mate 7 lub Mate S? Zapisz się na testy Androida 6.0 Marshmallow | Tabletowo.pl

Jesteś użytkownikiem Huawei Mate 7 lub Mate S? Zapisz się na testy Androida 6.0 Marshmallow

Dołącz do dyskusji 0

Huawei już po raz kolejny zaprasza użytkowników jego smartfonów do testowania najnowszej wersji oprogramowania. Mogą to już robić posiadacze P8 oraz P8 Lite (oba modele dostaną aktualizację jeszcze w tym kwartale, czyli maksymalnie do końca marca). Teraz przyszedł czas na właścicieli Mate 7 oraz Mate S.

Jak zwykle cała procedura zapisywania się na testy Androida 6.0 Marshmallow jest banalnie prosta:

  • w Ustawieniach (pełna ścieżka ścieżka: Ustawienia/System/Informacje o telefonie/Numer kompilacji) należy w pierwszej kolejności sprawdzić wersję oprogramowania,
  • jeśli jest to:
    • MT7-L09C432B513 dla Mate 7 lub
    • CRR-L09C432B303 dla Mate S – możecie zgłosić się jako testerzy,
  • należy wówczas wysłać numer IMEI oraz model urządzenia na adres [email protected].

Zapisy trwają do poniedziałku 22 lutego. Nie podano czy obowiązuje jakiś limit, ale możliwe, że jak zwykle jest to 100 osób. Natomiast na feedback Huawei czeka do niedzieli 28 lutego.

Producent zwraca jeszcze uwagę na jedną, bardzo ważną kwestię. Po otrzymaniu aktualizacji do Androida 6.0 Marshmallow należy otworzyć oraz przywrócić uprawnienia dostępu dla aplikacji Wiadomości (domyślnie są one wyłączone/odebrane) – bez tego użytkownik nie będzie miał możliwości otrzymywania jakichkolwiek wiadomości.

Źródło: Huawei

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona