Reklama

Jest szansa na to, że Samsung Galaxy S8 wreszcie dostanie głośniki stereo

W ostatnim czasie można przeczytać mnóstwo plotek na temat Samsunga Galaxy S8. No i w zasadzie nie ma się co dziwić, bo to (po problemach z Note 7) może być jeden z najważniejszych debiutów tego producenta. Spekulacji zatem jest mnóstwo. Dotyczą one zarówno wyglądu flagowca, jak i użytych podzespołów, a dzisiaj pojawia się właśnie kolejna plotka, która zresztą brzmi całkiem logicznie. Galaktyczna ósemka może dostać głośniki stereo firmy Harman, czyli tak naprawdę (już) Samsunga.

Reklama

Nie jest już żadną tajemnicą, że Samsung w połowie ubiegłego miesiąca dokonał zakupu Harman International Industries, za niebagatelną kwotę 8 miliardów dolarów. Taka transakcja, według koreańskiej firmy, w przyszłości pozwoli połączyć ze sobą różne sprzęty i technologie. Jest jednak szansa na to, że to właśnie Galaxy S8, będzie pierwszym urządzeniem w portfolio koreańskiego producenta, wyposażonym w głośniki firmy Harman i pierwszym, z głośnikami stereo.

Według ostatnich przecieków nowy flagowiec może występować w dwóch wariantach: jeden z ekranem 6,2 cala oraz drugi 5,7 cala. To właśnie pierwszy z nich, może zostać wyposażony w podwójny aparat. Drugi natomiast, ma dostać pojedynczy obiektyw. Pojawiły się także (potwierdzone) informacje o pracach nad głosowym asytentem oraz technologii Force Touch, która być może pojawi się właśnie w galaktycznej ósemce.

Większość z tych informacji, to niestety jedynie plotki, które mogą, ale nie muszą się potwierdzić. Premiera koreańskiego flagowca już 26 lutego na targach MWC. W najgorszym wypadku nowe urządzenie zobaczymy dopiero w kwietniu, bo i takie informacje pojawiały się już w sieci. Do tego czasu musimy uzbroić się w cierpliwość.

Na zdjęciu wyróżniającym Samsung Galaxy S7 Edge

Źródło: GsmArena