Jeśli tak będzie wyglądać LG G3 to będzie piękny! | Tabletowo.pl

Jeśli tak będzie wyglądać LG G3 to będzie piękny!

Dołącz do dyskusji 0
LG-G3-press-renders-appear

W tym roku zobaczyliśmy już kilka premier od największych producentów telefonów i tabletów. Nadal jednak nie doczekaliśmy się nowego flagowca LG. O G3 było już wiele plotek, ale dopiero niedawno do sieci trafił oficjalny zwiastun tego urządzenia. Teraz mamy również zdjęcia i trzeba przyznać, że prezentuje się ono genialnie!

Oczywiście nie są to zdjęcia, które zaprezentowało samo LG, ale zdają się one potwierdzać to, co zobaczyliśmy na filmie. Możemy się więc spodziewać metalowej obudowy, 3 kolorów na początek (czarny, biały i złoty) oraz bardzo cienkich ramek wokół ekranu. Muszę przyznać, że wizualnie to urządzenie robi na mnie bardzo dobre wrażenie.

LG-G3-press-renders-appear (1)

Jeśli chodzi o specyfikację to LG G3 ma być wyposażony w 5,5-calowy ekran o rozdzielczości Quad HD (1440 x 2560 pikseli), 4-rdzeniowego Snapdragona 805 oraz 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym zobaczymy w nim również prawdopodobnie 13-megapikselowy aparat z optyczną stabilizacja obrazu oraz podwójną diodą LED. Premiera ma sie odbyć już 27 maja i wtedy poznamy wszystkie szczegóły. Myślicie, że będzie do dobry konkurent dla aktualnych flagowców innych firm?

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona