Ważne

LG na dwa tygodnie przed konferencją w pełni potwierdza G3 (wideo)

Plotki na temat LG G3 ostatnio nie cichły. Pojawiło się wiele pytajników związanych choćby z ilością pamięci RAM czy obudowy. Na oficjalnym koncie LG na YouTube pokazał się teaser uchylający rąbka tajemnicy w sprawie nadchodzącego flagowca. Potwierdza też, że obudowa urządzenia powinna być wykonana z aluminium, albo przynajmniej tworzywa, które owe aluminium imituje.

Innym elementem, na który warto zwrócić uwagę, to ruchoma soczewka(?). W dziesiąte sekundzie wideo widać oko aparatu, w którym soczewka się porusza, a więc OIS. Sądzę, że ma to zwrócić uwagę na aparat. Mam nadzieję, że LG szykuje coś więcej niż autofokus działający w 0,3 sekundy. Może to ryzykowne stwierdzenie, ale mam wrażenie, że LG może wynieść fotografię mobilną na zupełnie nowy poziom.

Coraz częściej mówi się o procesorze Snapdragon 805. Qualcomm swego czasu informował, że pierwsze urządzenia ze wspomnianym układem pojawią się w drugiej połowie 2014 roku. Wtedy też do sprzedaży powinien trafiać LG G3. Jest więc cień szansy, że phablet będzie wyposażony właśnie w Snapdragona 805.

Poza tym film potwierdza dotychczasowe informacje na temat wyglądu LG G3. Koreański koncern potwierdził też datę debiutu urządzenia – 27 maj. Jako użytkownik LG G2 czekam z niecierpliwością. Dzięki motywowi G3, nowa nakładka zapowiada się bardzo smakowicie.

2014-05-13 10.26.09

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona