Jak działa Microsoft Office 2013 na tablecie z Windows 8? (wideo) - Tabletowo.pl

Jak działa Microsoft Office 2013 na tablecie z Windows 8? (wideo)

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Jak działa Microsoft Office 2013 na tablecie z Windows 8? (wideo) Microsoft

W kwestii profesjonalnego wykorzystania tabletów internetowych zdania są podzielone. Jedni uważają je za kanapowe centra rozrywki, na których można obejrzeć film, posłuchać muzyki lub zajrzeć do Internetu. Inni natomiast wdrażają je do firm, udostępniają pracownikom, przeprowadzają szkolenia, dystrybuują materiały, aplikacje, a nawet starają się zastąpić nimi tradycyjne komputery. Czy jest to możliwe?

Microsoft wierzy, że tak. Choć gigant z Redmond nie jest zwolennikiem ery post-PC, do której próbuje przekonać nas Apple, dostrzega potencjał urządzeń mobilnych i nie zamierza ignorować tej najszybciej rozwijającej się platformy. W związku z tym powstał Office 2013, pakiet biurowy, którego premiera miała miejsce 16 lipca. Interfejs jego składników został zaprojektowany z myślą o dużych ekranach dotykowych i w minimalistycznym stylu charakterystycznym dla Metro. Microsoft Office 2013 jest kompatybilny zarówno z Windows 8 Pro, jak i RT (będzie darmowym dodatkiem do tabletów wyposażonych w Windows 8 RT) oraz zawiera programy Word, PowerPoint, Excel oraz OneNote. Więcej informacji o Office 2013 znajdziecie w tym wpisie.

Nie przedłużając, zobaczcie, jak działa Microsoft Office 2013 na tablecie HP TouchSmart TM2 z Windows 8. Nie wiem jak wy, ale ja wciąż preferuję zabawę z myszką i klawiaturą. Jeżeli chodzi o tworzenie dokumentów, prezentacji i arkuszy kalkulacyjnych (a szczególnie tych ostatnich), precyzja jest niezwykle ważna.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona